Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Exfarmár Baron hnusne vynadal Kollárovej Pimpinočke. Nazval ju falošnou a skorumpovanou sviňou

Drsné slová venoval aj Fikimu Sulíkovi.


Udalosť bojových umení známa ako Fight Night Challenge bude mať v apríli v poradí svoj už šiesty turnaj. Počas včerajšieho popoludnia sa k akcii uskutočnila tlačová konferencia, kde nesmeli chýbať nielen účastníci, ale ani mnohé iné známe osobnosti.

Do vlasov si skočili aj Ema „Pimpinočka“ Ferusová a Imi „Baron“ Štefánik, ktorého sme vo Fight Night Challenge videli už v predchádzajúcich ročníkoch, no momentálne je exfarmár zranený.

Na tlačovú konferenciu prišiel na vozíku a jeho zraneniu mal predchádzať pád z tretieho poschodia, keď sa pod ním údajne zrútil balkón. Pretlačil sa aj spolu s vozíkom cez davy ľudí a vypýtal si mikrofón. Nešetril slovami na Kollárovu „Pimpinočku“ a Fikiho Sulíka, s ktorým ešte pred pár dňami riešil kauzu a trestné oznámenie.

„Teraz sa idem venovať Pimpinočke. Tu je krásavica. Ty jedna falošná, tlstá, vyzretá sviňa. Hnusná a skorumpovaná ako tvoj foter, čo nevie zaplatiť jeden päťdesiateurový účet, čo je dlžný v potravinách. Nech to vyplatí, lebo to vyplatím ja za neho, alebo nech mi pošle IBAN a ja vám pošlem, keď nemáte peniaze. Ty hyena vy**baná! Sk*rvená!“ nešetril nadávkami.

Mohlo by ťa zaujímať:

Sulíkov syn je v problémoch. Tento slovenský exfarmár naňho podal trestné oznámenie

„Ty si ma nahrávaš? Mňa a mojich známych? Že ideme do baru a ty si ma nahrávaš a obchytkávaš ma? Zvádzaš ma?“ obviňoval ju. Fiki Sulík, ktorý je známy tým, že si servítku pred ústa nedáva, sa k ničomu prekvapivo nevyjadroval.

„Ja sa bojím hocičo povedať, lebo pôjdeš opäť na políciu potom,“ povedal Sulík so sarkazmom. „Ty najprv choď za otcom, nič viac nevieš. Veď aj tvoj oco sa vyjadril, že si najväčší omyl jeho života. Verejne povedal, že ťa neznáša. Za mňa sa nikto nehanbí,“ venoval Baron poznámku aj jemu.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.