Svet je plný poloprávd a hoaxov, niektoré vyňúrať je vskutku náročné. Preto sme sa zamerali na prekvapivé mýty z oblasti intímnych rozkoší a tajne dúfame, že ti nepokazíme večerné maznaníčko.
Dieťa bratranca a sesternice nemá vyššiu pravdepodobnosť byť pokazené
Hoci tehotenstvo medzi príbuznými prináša určité riziko vrodených chýb, ich miera je zanedbateľná. Zaužívané incestné vtipkovanie je irelevantné. Je len 5 – 6 % pravdepodobnosť, teda rovnaká ako u tehotných žien po 40-tke. Účinky inbrídingovej depresie sa zväčšujú až krížením viacerých generácií.
Bájny ženský bod G je hoax
Tento moderný svätý grál je údajne vysoko erotogénna oblasť na prednej stene vagíny. Odkedy sa koncept objavil v knihe o ľudskej sexualite (1982), jeho existencia sa stala samozrejmosťou. V skutočnosti nebol nikdy dokázaný. Ženy, ktoré tvrdia, že zažívajú orgazmus stimuláciou bodu G, sú dráždené na klitorise vo vagíne. Áno, kliťák má dlhé chápadlá. V žiadnom prípade nejde o jedno konkrétne miestečko rozkoše.
Klitoriálny a vaginálny orgazmus je to isté
Vychádzajúc z predošlého faktu je logické, že neexistuje rozdiel medzi klitoriálnym a vaginálnym orgazmom. Oba sú jeden. Ibaže ten druhý je zapnutý dráždením skrytej, vnútornej časti tela klitorisu okolo vaginálneho kanála. Samotná vagína má málo nervových zakončení, takže jej stimulácia nemôže viesť k extáze. Dievky, nevešajte hlavu, máte oba O.
Squirt je vymyslená túžba
Keď sme pri téme ženského lona, opäť ťa sklameme. Mýtom je tiež existencia squirtingu. V tvojej obľúbenej kinematografii to herečky simulujú. Efektívne strihy maskujú, ako sa predtým natankujú. Reálne to dokážu len 3 % žien. Tá mokrá plachta je koktailom sekrétu zo Skeneho žliaz a moču, ktoré ženám bežne vytekajú, nie tryskajú.
Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane