Exstriptér Diego 001: Občas som sa zabudol vyzliecť. Hudba sa skončila a ja stále v nohaviciach

Sexi telo, hlboký pohľad, vzrušujúce pohyby, perfektný zadok… a potom búšenie srdca a vlhko v nohavičkách. Áno, to je pánsky striptíz a aj jeho následky v skratke.

Zdroj: EMEFKA

POZOR! OBSAH 18+

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane, drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Emefka

Bývalý striptér a súčasný kouč Tom Kave, prezývaný Diego 001, sa striptízu venoval 16 rokov a má za sebou vyše 1500 vystúpení. Rozhovoril sa nám o tom, koľko môže striptér mesačne zarobiť, ako sa cítil, keď vystupoval pre gaya, a či sa niekedy pri vystúpení vzrušil.

Archív EMEFKA

Ako sa mladý chalan dostane k takémuto povolaniu? Čo k striptízu priviedlo teba?

K tejto práci sa dá dostať rôzne a dôvody, ktoré chlapcov k nej privedú, sú taktiež odlišné. Buď nemajú peniaze a potrebujú rýchlo zarobiť, alebo sú extravagantní, radi sa ukazujú a predvádzajú pred publikom. Ja som sa k tejto práci dostal tak, že som počas oslavy maturít vybehol na bar a zatancoval no ňom jeden song.

Bola to výzva od dídžeja a dostal som za to tuším 5000 korún. Zapáčilo sa mi to, tak som o pár dní neskôr oslovil nejaké agentúry a potom to išlo už nejak samo. Postupom času som si  založil vlastnú agentúru, začal organizovať eventy, ako napríklad „Len pre ženy tour“ v spolupráci s Dirtyy boyzz.

Ako vyzerá bežný deň striptéra? 

Deň striptéra je iný ako u väčšiny zamestnaných ľudí. Je slobodný a voľný. Profesionálny striptér sa, samozrejme, musí starať o svoje telo, ktoré je počas vystúpenia vystavené na obdiv. Fitness by mal byť dennou rutinou, zdravá strava tak isto.

Robil si striptíz denne alebo iba na objednávku?

Striptíz sa robí na objednávku, väčšinou cez víkend. Čiže zvyšok dní má striptér buď voľno alebo čas využíva inými aktivitami. Niektorí podnikajú, ďalší majú bežnú prácu a striptízom si len privyrábajú.

Ako vyzerá pohovor na striptéra? Čo je najdôležitejšia vec, ktorú musí mať?

Keď som robil pohovory na striptérov, bolo pre mňa najdôležitejšie, aby boli ľudskí, nie arogantní. Museli vedieť, prečo to chcú robiť, povedať mi reálny dôvod. Striptér by mal byť lojálny, zodpovedný, seriózny a mať túžbu stále sa zlepšovať. Potrebná je aj kreativita pri vymýšľaní kostýmov a hudby.

RR production

Stalo sa ti niekedy, že ťa počas vystúpenia nejaká žena natoľko „vyhecovala“, že si neostal tam dolu v pokoji?

Za 16 rokov som sa počas vystúpenia vzrušil fakt iba párkrát, ale skutočne minimálne, pretože som vnímal túto prácu veľmi seriózne a zodpovedne. Chcel som ľudí baviť a nevnášať do vystúpení sexuálne vzrušenie.

Robil si niekedy vystúpenie aj pre gayov?

Áno, občas prišla objednávka pre gaya a ako profesionál som sa dokázal odosobniť. Samozrejme, vystupovalo sa mi príjemnejšie pre ženy, ale na druhej strane, s gaymi som nemal ani jednu zlú skúsenosť.

A so ženami si mal nejaké nepríjemné skúsenosti?

Počas svojej kariéry som zažil asi 5 zlých zážitkov. Buď boli veľmi opité alebo veľmi šokované a bránili sa. No pokiaľ je striptér vynaliezavý, vie túto, možno trochu trápnu situáciu, zahrať do zábavy, aby ľudia nevnímali šok dotyčnej.

Stretol si sa s tým, že Slováci stotožňujú povolanie striptéra s gigolom?

Neviem, do akej miery si Slováci pletú tieto dve povolania, ale sú to dve diametrálne odlišné sféry. A ja som robil iba striptéra, nejaké ponuky na sex tam určite boli, ale vždy som rázne odmietol.

Tom Kave

Najvtipnejšia príhoda pri striptíze?

Vtipné príhody boli hlavne na začiatku, keď som sa zabudol vyzliecť. Hudba sa mi skončila a ja som bol ešte v nohaviciach. Ale také veci patria k životu a k začiatkom.

Čo také by mal mať striptér? Musí byť dobrý tanečník? Musí mať aj veľké prirodzenie…?

Striptér nemusí byť dobrý tanečník, i keď je to výhoda. Musí hlavne chcieť byť dobrý striptér a ostatné sa naučí. Ja dodnes neviem dobre tancovať, no napriek tomu som bol majster Európy v pánskom striptíze. Všetko je o viere a túžbe.

To, že striptér musí ukazovať prirodzenie, je len akási fáma. Striptíz je dráždenie tancom, nie vystavovanie veľkého penisu. Kto tomu nerozumie, očakáva potom viac a nakoniec je sklamaný/sklamaná.

Vystúpenia si mal aj v zahraničí. Vieš povedať, v ktorej krajine sú ženy najviac sexuchtivé?

Precestoval som 10 európskych krajín, absolvoval som cez 1500 vystúpení, zažil rôzne erotické veľtrhy, čiže na túto otázku viem jednoznačne odpovedať. Najlepšie sú Slovenky, Češky a Poľky. Užívajú si striptíz, kričia, tancujú a bavia sa bez zábran.

Vedia byť ženy perverznejšie ako muži?

Dokážete byť veľmi odviazané, ale ja sa vám ani nečudujem. Na žene je 70 % domácnosti, zákonite potrebuje aj niekde vypnúť a vyresetovať hlavu.

Myslíš si, že sú Slováci pokryteckí?

Čo tu často vnímam na ľuďoch je, že všetko príliš posudzujú a hodnotia, no kedysi som to robil aj ja. Navzájom si neprajú a závidia si úspech, no je to podľa mňa aj dané naším systémom. Ten vytvára akési napätie, súboj, ktorý stojí na tom, kto má viac a kto menej. Je to len akási nekonečná naháňačka za niečím.

Koľko zarobí striptér priemerne mesačne? Koľko dostane od žien? Spomínaš si na svoj najvyšší zárobok?

Striptéri zarábajú rôzne, inak na Slovensku a inak napríklad v Nemecku alebo v Amerike. Striptér si vie za mesiac zarobiť 500, ale aj 5000 eur. Môj najvyšší zárobok bol, myslím, 1000 eur za noc. To som robil v jednom klube v Nemecku a mal som asi 15 vystúpení za noc.

Môžu robiť striptíz aj starší muži?

Poznám aj 50-ročných striptérov. Pokiaľ je udržiavaný, vyzerá mladšie a stará sa o seba, nie je v tom žiadny problém.

Nejaký dramatický zážitok zo striptízu?

Dramatický zážitok nemám. Ale keď som raz tancoval pre ženu mafiána a miestnosť bola plná stokilových chlapov, nebolo mi všetko jedno. Ale väčšinou ma takíto ľudia príjemne prekvapili.

Odkedy už nerobíš striptíz? Čomu sa teraz venuješ?

Už nejaký čas pôsobím ako Tom Kave, coach, mentor a zároveň moderátor eventov. Po 16 rokoch som sa rozhodol ísť novou cestou. Cítim veľkú potrebu pomáhať ľuďom a smerovať ich, keďže veľa z nich trpí psychickými problémami a strácajú zmysel života. Verím však, že Diego 001 ostane v pamäti žien ako pozitívna spomienka.

Ďakujeme za rozhovor a prajeme všetko dobré!

Tom Kave

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
12
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Môj učiteľ je fakt divný: študenti sa delia o vtipné zážitky s vyučujúcimi, ktoré stoja za to

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME