Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
PR článok v spolupráci s Daibau

Exteriérové tienenie znižuje účty za elektrinu a zaisťuje príjemné leto!

Exteriérové tienenie je užitočné z viacerých dôvodov.


Aj keď sme sa nevedeli dočkať slnečných dní, 30-stupňových teplôt, vychutnávania si pláže a kúpania v bazéne, pobyt v prehriatych miestnostiach počas leta nie je vôbec príjemný, však? Keď do interiéru nášho domova alebo obchodného priestoru prenikajú slnečné lúče a teploty v miestnostiach sa stávajú neznesiteľnými, je ťažké mať kvalitný spánok, nieto ešte sústrediť sa na prácu a byť produktívny. Efektívnym riešením môže byť exteriérové tienenie.

Exteriérové tienenie znižuje účty za elektrinu a zaisťuje príjemné leto!
Daibau

Prečo je tienenie také dôležité?

Exteriérové tienenie je užitočné z viacerých dôvodov – pomocou neho znížite náklady na klimatizáciu, zabránite prehrievaniu priestorov (exteriérové tienenie zadrží cca 75 – 80 % tepla), umožní vytvoriť lepšie osvetlenie, resp. ovládanie svetla, súkromie a ochranu pred nežiaducimi pohľadmi, prispieva k zvukovej izolácii a v neposlednom rade k zvýšeniu komfortu bývania. Mnohé typy tienenia je možné integrovať do systému inteligentnej domácnosti.

Môžete si vybrať z rôznych typov tienenia – vonkajších roliet, žalúzií, markíz, pergol, svetlolamov…

Exteriérové tienenie znižuje účty za elektrinu a zaisťuje príjemné leto!
Daibau

Aké exteriérové tienenie si vyberiete, bude závisieť od vašich potrieb, rozmerov sklenených plôch, štýlu zariaďovania domu a vášho rozpočtu. Aby exteriérové tienenie bolo účinné, je potrebné, aby bolo vyrobené z kvalitných materiálov, ale aj správne namontované. A kde zohnať exteriérové tienenie a ako nájsť majstra, ktorý ho namontuje?

Pomoc môžete vyhľadať na platforme Daibau.

Rýchlo a jednoducho k tieneniu pre váš dom!

Dni sú čoraz teplejšie a čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre montáž tienenia. Práve preto je ťažko nájsť majstrov, ktorí nie sú zaneprázdnení. Ako teda nájsť majstra, ktorý vám odborne a spoľahlivo vyrobí/namontuje vybrané tienenie?

Riešenie nájdete na platforme Daibau, ktorá spája zhotoviteľov, t. j. majstrov, so všetkými, ktorí ich potrebujú. Na platforme môžete nájsť viac ako 300 špecializovaných kategórií z oblasti stavebníctva, dizajnu a renovácie, a medzi nimi aj interiérové ​​a exteriérové tienenie.

Exteriérové tienenie znižuje účty za elektrinu a zaisťuje príjemné leto!
Daibau

Platforma Daibau združuje viac ako 450 firiem zo všetkých kútov našej krajiny, ktoré sa zaoberajú výrobou alebo montážou najrozmanitejších druhov tienenia. A ako sa k nim dostať?

Platforma vám umožní dostať sa k zhotoviteľovi v krátkom čase a úplne zadarmo. V rámci nej existuje bohatá databáza majstrov, ktorí na základe vašich potrieb a želaní vykonajú práce, v tomto prípade montáž alebo opravu tienenia vo vašom dome, byte alebo kancelárii. Určite sa pýtate, ako to funguje?

Na platforme je dopyt, ktorého vyplnenie trvá len niekoľko minút. V dopyte treba uviesť opis prác, ktoré potrebujete (príklad: montáž markízy na terasu rodinného domu alebo montáž jednoduchej pergoly na štyri stĺpy), požadované obdobie prác, ako aj miesto, na ktorom budú zhotovitelia tienenie montovať.

K dopytu, ak chcete, môžete pripojiť aj fotografie alebo náčrty, aby ste čo najlepšie vysvetlili, čo potrebujete. Na základe informácií, ktoré ste zadali v dopyte, vám budú ponúknutí dostupní zhotovitelia, ktorí zodpovedajú vašim kritériám, a ponuky vám prídu e-mailom. Takto rýchlo a jednoducho nájdete vhodného zhotoviteľa, ktorý bude pripravený pomôcť vám na požadovanej lokalite a v optimálnom časovom horizonte, aby vás ochránil pred slnkom a interiér pred prehrievaním, aby ste si užili letné obdobie. Je len na vás, či sa s ním spojíte a dohodnete si podrobnosti spolupráce.

Exteriérové tienenie znižuje účty za elektrinu a zaisťuje príjemné leto!
Daibau

Je dôležité spomenúť, že po odoslaní vášho dopytu vám budú odporučení práve tí zhotovitelia, ktorých doménou sú žiadané práce. Predídete tak nedorozumeniam a spolupráci so zhotoviteľmi, ktorí na ich vykonanie nemajú kvalifikáciu. Inými slovami: dostanete presné ponuky, práve také, aké ste požadovali.

Určite sa pýtate – ak nám platforma pošle e-mailom viacero firiem, ako si vyberieme tú správnu? Ako budeme vedieť, že zhotoviteľ je spoľahlivý? Odpoveď je veľmi jednoduchá – na základe jeho hodnotení. Je to zároveň najlepší a najobjektívnejší spôsob.

Totiž, keď majster dokončí tú-ktorú prácu, každý zákazník má možnosť ohodnotiť jeho snahu a zručnosť, resp. podeliť sa s ostatnými o spokojnosť s vykonanou prácou. Na základe komentárov a hodnotení, t. j. recenzií, ktoré sú na stránke transparentné, bude pre vás jednoduchšie vybrať si majstra, ktorého si najmete a s ktorým budete naďalej spolupracovať.

„Majster vám môže odporučiť, ktoré tienenie je najlepšie pre váš domov alebo obchodný priestor.“

Na webovej stránke existuje veľmi užitočná sekcia s názvom Kalkulačka. Umožňuje vám zistiť priemerné ceny jednotlivých prác, produktov a služieb, čo vám uľahčí plánovane rozpočtu. Zistíte všetky ceny, ktoré vás zaujímajú, v tomto prípade koľko asi budete musieť minúť za nákup a montáž markíz, pergol, vonkajších roliet, žalúzií…

Dozviete sa tak približnú cenu, ktorú môžete očakávať, skôr než skontaktujete vybranú firmu.

Exteriérové tienenie znižuje účty za elektrinu a zaisťuje príjemné leto!
Daibau

Množstvo skvelých tipov na jednom mieste!

V rámci sekcie Časopis nájdete na jednom mieste veľké množstvo užitočných, aplikovateľných rád, ktoré vám zároveň uľahčia rozhodovanie a vyriešia početné pochybnosti ohľadom tienenia, ale aj iných tém z oblasti stavebníctva, rekonštrukcie a zariaďovania domácnosti.

Zistite, aké všetky informácie potrebujete vedieť pri výbere tienenia pre váš domov, ktoré je tienenie najlepšie na terasu a ktoré do dvora, či kombinovať interiérové tienenie s exteriérovým, či je lepšie zvoliť exteriérové alebo interiérové tienenie? Tieto a mnohé ďalšie odborné texty nájdete v spomínanom časopise.

Exteriérové tienenie znižuje účty za elektrinu a zaisťuje príjemné leto!
Daibau

Nech je vaše leto bezstarostné. Užite si čaro tohto ročného obdobia so svojimi blízkymi bez obáv z horúčav a prehrievania domu!

Tento obsah vznikol v spolupráci s Daibau


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.