Extrémne typy ľudí podľa toho, ako pristupujú ku koronavírusu

Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Zdroj: Artcavemaniac/EMEFKA

Ten nebezpečný vírus, ktorý vonku číha, v ľuďoch vzbudzuje rôzne pocity. Každý sa ku korone stavia inak. Niekto poctivo dodržiava karanténu, iní nakupujú ako šialení a nájdu sa aj takí, ktorí si myslia, že je to všetko vymyslené. Určite si sa už aj ty (minimálne virtuálne) stretol s niektorým z týchto typov ľudí. 

Šíriteľ hoaxov

Kto nedostal správu o tom, ako chcú uzatvoriť Bratislavu, akoby o koronavíruse ani netušil. S týmto vírusom sa vyplavuje na povrch veľa rôznych konšpiračných teórií a hoaxov, ktorým ľudia veľmi rýchlo naletia. Tie sa šíria rýchlosťou blesku od jedného človeka k druhému. Teba byť preto obozretný a neveriť všetkému, čo je na internete.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Paranoidný

Informácií je na internete poriadne veľa. Občas až tak veľa, že sa v nich človek doslova stratí a nevie, čo je pravda a čo nie. To potom vyvoláva u mnohých ľudí zbytočné paranoje. Alebo je to opačne, ten človek má až príliš málo informácií. Končí to tým, že na teba chce volať políciu, keď ťa vidí nakupovať v rúšku.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Salámista

Medzi všetkými tými ľuďmi sa nájdu aj také typy, ktoré stále nechápu dôležitosť karantény a dokážu sa ešte ľuďom, ktorí to berú zodpovedne, vysmievať. Akoby sme všetky tie opatrenia nerobili nielen kvôli sebe, ale práve aj kvôli tým ľuďom, čo ich ignorujú.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hypochonder

Ľudia, ktorí si nájdu chorobu, aj keď žiadnu nemajú. To sú presne všetci tí, ktorí vykúpili rúška predtým, ako bolo ich nosenie nariadené. Nebodaj počujú, že si sused, ktorý býva o dve poschodia nižšie, kýchne, tak si rovno balia veci. Ľudia s alergiami to majú teraz dosť ťažké.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Konšpirátor

Je veľmi podobný salámistovi, no s tým rozdielom, že je presvedčený o tom, že koronavírus neexistuje. Je to buď niečo, čo si zas vymysleli Američania na odpútavanie pozornosti od dôležitejších tém alebo sme všetci ovečky, ktoré sa nechali zblbnúť médiami.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Agresívny

Tento je naozaj zodpovedný. Až tak, že je miestami agresívny. Ak nemáš rúško, tak bude okamžite vytáčať číslo polície. Nebodaj sa k nemu priblížiš, tak ťa pošle kade ľahšie. Je v ňom tak trochu aj kúsok paranoidného, lebo stále naivne verí, že k nemu sa korona nedostane, a robí všetko preto, aby sa tak stalo.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Prázdninovač

Človek, ktorý si myslí, že karanténa je synonymum slova prázdniny. Odporúčania, že máme tráviť čas v prírode, si vyloží po svojom. Nabalí auto zásobou alkoholu a zavolá celú svoju partiu so sebou. Spoločne sa vyberú chľastať na najbližšiu vyhliadku s tým, že sa tvária, akoby nič zlé nerobili. Predsa podporujú imunitu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Zásobovač

To je presne ten človek, kvôli ktorému si musíš kupovať balíček cestovín za 3 eurá, lebo žiadne iné tam nezostali. Zásobovač sa totiž rozhodol, že keď bude najhoršie, zapečie svoju rodinu v ceste. Inak by sa nedali vysvetliť tie množstva múky, ktoré nakúpil. Veríme, že akonáhle koronavírus odíde, tohto človeka zožerú mole, lebo to, že vykúpil regály s múkou, musí mať nejaký svoj následok.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
57
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Korona playlist: Výstižnejšie pesničky sa v ňom nachádzať ani nemôžu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME