Facebook a Instagram nás dnes nechali v štichu: Mnohí užívatelia sa nedokážu pripojiť!

Tak čo, kam si pôjdeš pozdieľať to nízkotučné latte?

Dnes 26. augusta 2017 okolo druhej hodiny poobede začali ľudia hromadne opúšťať svoje brlohy, po dlhej dobe uzreli slnečné svetlo a volali všetým príbuzným, ktorých videli raz v živote, no chceli im popriať šťastné… čokoľvek to na druhej strane je. Po prihlásení na jednu z najrozšírenejších sociálnych sietí Facebook im totiž počítač vyhodil hlásenie o chybe. A to je už, vážení, ten správny dôvod na paniku.

Srandujeme a preháňame, samozrejme. Presne tak isto ako bol život pred sociálnymi sieťami by bol aj po ich zániku, len by sa pár závislých tínedžerov pokúsilo o akési zlé veci. No aj tak je viac než prekvapivé, že sociálna sieť, ktorá sa takmer od počiatku svojho vzniku pýšila faktom, že sú schopní spravovať milióny užívateľov a nespadnúť, z ničoho nič nie je dostupná. Človek by si povedal, že nevadí, veď existuje mnoho iných účinných nástrojov na prokrastináciu a sociálnych sietí, kde môžeš zabíjať čas je neúrekom. A tu prichádza nepríjemné prekvapenie dňa číslo dva – Facebook v tom nebol sám. Dnes nás (zatiaľ) na pár hodín opustil aj jeho verný obrázkový brat Instagram.

Zatiaľ nikto presne nevie, čo sa vlastne stalo. Niektorí ľudia mali problém s celkovým načítaním stránky, iní len s používaním vyhľadávania či načítania obrázkov. Množstvo z nich však hovorí, že problém sa už medzičasom odstránil, no stále sú tu nejakí ľudia odstrihnutí od internetovej komunikácie a zdieľania nízkotučných káv aj naďalej. A ako na toto všetko reagujú ľudia na Twitteri (ktorý im momentálne ako jediná stálica funguje)?

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 dôvodov prečo je život s malými prsiami super

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME