Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Fakt máš dnes narodeniny? Takto by to vyzeralo, keby sa ženy správali ako muži

Aké by to bolo, keby sme si vymenili úlohy?


Na niektoré otázky typu „keby bolo keby“ nikdy nedostaneš odpoveď, ale ak ťa niekedy zaujímalo, ako by to vyzeralo, keby sa ženy správali ako muži, tak si na tom najlepšom mieste. Dnes ti to totiž ukážeme. S naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko typicky mužských vecí a predstavili si, aké by to bolo, keby ich začalo robiť opačné pohlavie. Tak sa na to teda pozrime.

1. Rozkrok musí dýchať

„To bol ale deň,“ povie si a s hlbokým povzdychom sa vykydne na sedadlo v autobuse. Nohy rozčapí na Čínsky múr, tri sedadlá v prdeli, ale to vôbec nevadí, lebo nenávistné pohľady sú vždy lepšie, ako keby sa jej mala fuňa potiť. Tí ľudia okolo nej si predsa ani nechceli sadnúť, a ak náhodou aj hej, ich problém. Mali nastúpiť skôr. Veď ako sa hovorí, kto neskoro chodí, musí postáť, a ranné vtáča nepotrebuje investovať do detského púdra. Bodka.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Nepriestrelná baliaca taktika

Vonku sa zotmelo a pred barom stepuje partička chutne vyzerajúcich chlapcov. Mohol to byť celkom pekný večer, mohli sa zabaviť, vytancovať a potom unavene padnúť do postele, ale to by najprv mesto nemohlo byť plné pseudo alfasamíc s prievanom v dutine lebečnej. Myslia si, že im patrí svet. Detailne sledujú okolie, striehnu na svoju korisť, popod fúz sa chichocú, a keď majú pocit, že to nestačí, začnú po ňom vrieskať. Lebo presne na to dnes ľudia letia, že?

ArtCaveManiac / EMEFKA
Giuseppe, Milina, influencer, babka, tehotenstvo

Odporúčame prečítať:

19-ročný influencer tvrdí, že so svojou 76-ročnou snúbenicou čakajú dieťa

3. Fotka sem, fotka tam

Chudák chalan sa nemá kam schovať. Na Instagram by mohol pridať fotku hoc aj v skafandri, aj tak by sa našla expertka s bytostnou potrebou vyjadriť, čo všetko by s ním porobila, keby si ho dal dole.

Na online zoznamkách to nie je o nič lepšie. Hentá sa tvári, že chce vzťah, ale v skutočnosti by sa len nechala ohnúť, tamtá by najradšej, aby na ňu za dve stovky našťal… nádherný to svet, v ktorom žijeme. A keď už sa na chvíľu zdá, že sa vody upokojili – BUM. Fotka s explicitným obsahom, o ktorú sa nikto, vôbec nikto neprosil.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť