Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Fantastické zvery 3 lákajú druhým trailerom. Hlavní hrdinovia budú čeliť obávanému temnému čarodejníkovi

Dostaneme v kinách parádne fantasy?


Tretí diel série Fantastické zvery, tentokrát s podtitulom Tajomstvá Dumbledora, sa nás snaží ohúriť už druhou ukážkou. Na režisérskej stoličke opäť sedí David Yates a tentokrát nám ponúkne osudový súboj Albusa Dumbledora (Jude Law) s temným čarodejníkom Gellertom Grindelwaldom (Mads Mikkelsen).

Dobre si ale uvedomuje, že sám ho nezastaví. Preto mu pomôže nielen známy Newt Scamander (Eddie Redmayne), ale aj niekoľko ďalších skúsených kúzelníkov. Tí sa vydávajú na misiu, ktorej cieľom je postaviť sa stále početnejšej Grindelwaldovej armáde.

moviestillsdb.com/Warner Bros.

Dočkáme sa po slabšej dvojke opäť pecky?

Okrem zmienených hercov uvidíme aj Katherine Waterston, Ezru Millera, Alison Sudol, Dana Foglera, Jessicu Williams, Calluma Turnera, Claudiu Kim či Williama Nadylama. No a čo povedať na samotnú ukážku? Strihnutá je rozhodne dobre, dokonca sa jej darí budovať aj nejakú tú osudovosť.

Navyše sa zdá, že Mikkelsen bude viac než solídna náhrada za Johnnyho Deppa. Po vizuálnej stránke však film vyzerá trochu jednotvárne a akosi „mŕtvolne“. Ale uvidíme. Pokiaľ bude scenár kvalitný, rozhodne by sme mohli dostať príjemne magické dobrodružstvo.

Štúdio Warner Bros. potrebuje, aby bol film úspešný aj vzhľadom na slabé recenzie dvojky a tiež jej nie príliš oslnivé tržby. Podarí sa Tajomstvám Dumbledora sériu opäť nakopnúť?

Keďže tvorcovia plánujú ešte dva filmy, bolo by to určite vhodné. Na vlastné oči sa o tom presvedčíme 14. apríla 2022, keď film vstúpi do slovenských kín.

Warner Bros.

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť