Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Fanúšikom sa nepáči osud obľúbeného Eddieho zo Stranger Things a rozbehli petíciu. Čo na to tvorcovia seriálu?

Fanúšikovia chcú Eddieho späť v seriáli.


Štvrtá séria Stranger Things k nám dorazila v dvoch častiach, ktoré už sú úspešne za nami. Pokiaľ si však finále ešte nevidel, tak upozorňujeme, že v tomto článku nájdeš spoiler. Fanúšikovia totiž neboli vôbec spokojní s tým, ako skončila jedna z hlavných postáv.

stranger things 4 seria recenzia hodnotenie csfd

Mohlo by ťa zaujímať:

Finále 4. série Stranger Things je za nami. Dostali sme ale naozaj strhujúci zážitok?

Ako píše portál LADbible, ide o postavu nováčika Eddieho Munsona, ktorého si zahral Joseph Quinn. Ten bol falošne obvinený z vrážd, ktoré spáchal záporák Vecna, a ostatným hrdinom bol veľmi dobrým priateľom. Navyše bol aj sympatický a veľmi rýchlo si získal srdcia divákov.

O to silnejšie ich zasiahla jeho smrť v poslednej epizóde. Eddie sa v Upside Down vrhol do boja s démonickými netopiermi, aby dal svojim priateľom možnosť poraziť Vecnu. To ho však stálo život.

Netflix / MovieStillsDB

Fanúšikovia chcú jeho návrat

Fanúšikov jeho osud tak rozosmútil, že rozbehli petíciu za to, aby ho tvorcovia do seriálu vrátili. Tá nazbierala už takmer 60-tisíc podpisov a nedávno sa k možnosti Eddieho návratu vyjadrili aj bratia Dufferovci.

Tí potvrdili, že Eddie sa v piatej sérii už naozaj neobjaví. „Vždy sme Eddieho videli trochu ako tragickú postavu,“ uviedol Matt Duffer v podcaste Happy Sad Confused. Dodal, že ak by aj Eddie nejako prežil, po návrate do skutočného sveta by ho čakalo peklo. Celé mesto ho totiž zavrhlo. Ross Duffer slová svojho brata potvrdil.

Netflix / MovieStillsDB

„Vždy bol tragickým hrdinom,“ podotkol. „Neexistoval preňho žiadny iný príbehový oblúk. Predstava, že by promoval niekde v Milwaukee preňho nikdy nebola dosiahnuteľná.“ Fanúšikovia však v texte k petícii píšu, že Eddieho smrť bola „neférová“. Zrejme sa však budú musieť zmieriť s tým, že obľúbeného hrdinu už v seriáli naozaj neuvidia.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť