Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Kvôli celosvetovej pandémii koronavírusu sme museli oželieť množstvo filmových noviniek, ktorých premiéry sa výrazne posunuli. Patrí medzi ne aj očakávaná bondovka Nie je čas zomrieť od Caryho Fukunagu, ktorá zmenila dátum premiéry už mnohokrát. Pôvodne sme sa jej mali dočkať vo februári 2020, ale kvôli pandémii došlo k ďalším odkladom.

Momentálne je premiéra stanovená na 30. septembra 2021. Ako uvádza portál Unilad, tieto posuny premiéry veľmi silno zasiahli istého Jamesa Millara. Ten je dlhoročným fanúšikom bondoviek a zo všetkého najviac túži vidieť jeho nové dobrodružstvo. Problém je v tom, že 57-ročný James trpí rakovinou v poslednom štádiu a podľa lekárov mu ostáva len niekoľko týždňov života.

Posledné želanie

Jeho dcéra Remy sa preto zo všetkých síl snaží splniť posledné želanie svojho milovaného otca a zariadiť, aby mohol Nie je čas zomrieť vidieť, kým ešte môže. Rozbehla kampaň na sociálnych sieťach a obrátila sa aj na ľudí z filmového odvetvia.

Pre portál Unilad tiež dodala, že o otcovej diagnóze sa v rodine dozvedeli pomerne nedávno. „Otca niekoľko mesiacov veľmi bolel chrbát, ale to v týchto dňoch nie je nič neobvyklé, takže sme to nepovažovali za niečo vážne,“ povedala. „Bohužiaľ, stále sa to zhoršovalo a otec tiež extrémne schudol. Bolo nám jasné, že ide o niečo oveľa zlovestnejšie.“

James navštívil lekárov, ktorí mu diagnostikovali rakovinu pankreasu s tým, že sa už rozšírila do jeho pečene, pľúc a kostí. James tak veľmi zoslabol, že nemôže podstúpiť ani chemoterapiu. Remy priznala, že diagnóza ich šokovala a hlboko zasiahla. James mal podľa nej za sebou úspešný život a vo svojich 57 rokoch plánoval odísť na dôchodok, aby si ho stihol užiť. Zákerná choroba však tieto plány razom zmazala.

Rema sa ale tiež rozhovorila o Jamesovej obrovskej vášni pre Jamesa Bonda. Tá sa nevzťahuje len na filmy, ale aj na rôzne spomienkové predmety a suveníry, ktoré James roky zbieral už od detstva. Preto je rozhodnutá urobiť všetko pre to, aby mohol novú bondovku vidieť v predstihu. Aj samotný portál Unilad, ktorý o tomto prípade informoval, sa tiež obrátil priamo na štúdio Universal Pictures s požiadavkou splniť Jamesovi jeho posledné želanie. Dúfajme, že sa to naozaj podarí.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť