Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona

Fanúšikovia chcú po Medveďovi na kokse film so zdrogovaným žralokom. Čo na to režisérka?

Medveď na kokse sa stále premieta aj v našich kinách.


Režisérska Elizabeth Banks len nedávno uviedla do kín svoju novinku Medveď na kokse, ktorá sa stretla s pomerne solídnym úspechom. Kritici boli vo svojich záveroch síce nejednotní (hoci prevažovali pozitívne recenzie), divákov však nevšedná trilerová komédia prilákať dokázala.

O tom svedčia aj zatiaľ pomerne solídne tržby. Ako píše aj portál Unilad, Banks by na tento úspech možno rada nadviazala ďalším podobne ladeným filmom Cocaine Shark (Žralok na kokse).

Zatiaľ ide, pravdaže, len o neoficiálne úvahy, ktoré režisérke vnukli samotní diváci. Tí upozornili na nedávny prípad, keď polícia z Nového Zélandu našla v Tichom oceáne 3,5 tony kokaínu. Fanúšikovia sa teda začali dožadovať, aby Banks natočila nový film so sfetovaným žralokom.

MovieStillsDB / Universal Pictures

Dorazí do kín Žralok na kokse?

Čo na to povedať? Námet znie dostatočne šialene a rozhodne má potenciál. Vyjadrila sa k nemu aj samotná režisérka. Na otázku, či by zvažovala natočiť film so žralokom na kokse, odpovedala: „Ak by ponúkal výborný príbeh, tak samozrejme. Čeľuste na kokaíne, to skrátka nemôže zlyhať.“

Pokiaľ sa teda Medveď na kokse stane v kinách trvalkou, je dosť dobre možné, že štúdio dá zelenú snímke podobného razenia. Režisérka sa už pred premiérou vyjadrila, že nechce, aby ľudia jej film porovnávali s legendárnymi Čeľusťami od Stevena Spielberga. Jednou z jej podmienok, prečo súhlasila s réžiou, bolo, že scenár sa nesnažil kopírovať Spielbergov kultový hit.

Po Medveďovi na kokse prichádza aligátor na pervitíne! Bizarný film dorazí už v lete

Mohlo by ťa zaujímať:

Po Medveďovi na kokse prichádza aligátor na pervitíne! Bizarný film dorazí už v lete

„Nikdy som nechcela byť porovnávaná s Čeľusťami. To je klasika a nechcem, aby s ňou môj film porovnávali,“ povedala. „Takže ak bude film dostatočne odlišný, všetko je možné.“ Je ale pravdou, že ak by sa Banks skutočne vrhla do filmu o skoksovanom žralokovi, porovnávaniu s Čeľusťami by sa zrejme nevyhla. Uvidíme teda, ako to celé napokon dopadne. Medveďa na kokse si v každom prípade stále môžeš pozrieť aj v našich kinách.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje