Fanúšikovia jasajú. V Spider-Manovi 3 uvidíme aj Spider-Manov a záporákov z minulých filmov

Tvorcovia si pre fanúšikov pripravili skutočnú chuťovku.

Zdroj: Sony Pictures / moviestillsdb.com

Portál Collider priniesol veľmi dobré správy pre všetkých fanúšikov komiksov, a špeciálne Spider-Mana! V jeho treťom dobrodružstve pod značkou Marvelu totiž uvidíme takmer všetkých dôležitých hercov z predchádzajúcich filmov. Marvelovské univerzum sa stále teší veľkej diváckej aj kritickej popularite, a nezdá sa, že by sa to malo v dohľadnej dobe zmeniť.

Momentálne sa už poctivo nakrúca zatiaľ nepomenovaný Spider-Man 3 s Tomom Hollandom a Zendayou v hlavných úlohách. V minulosti sme sa dočkali filmov Spider-Man: Návrat domov a Spider-Man: Ďaleko od domova, ktoré sa tešili veľkej priazni divákov. Druhý menovaný film patrí dokonca do rebríčka finančne najúspešnejších filmov všetkých čias (umiestnil sa na 25. mieste).

Columbia/Sony

Návrat všetkých predchádzajúcich Spider-Manov… a oveľa viac!

Aj tretí diel zrežíruje overený Jon Watts a podľa prvých informácií by malo ísť o poriadne ambiciózny kúsok. Budeme v ňom totiž cestovať medzi rôznymi paralelnými realitami. Scenár teda využije takzvaný multi-verse, ktorý použili aj tvorcovia oscarového animáku Spider-Man: Paralelné svety.

Čo to v praxi znamená? Napríklad to, že hlavný hrdina sa evidentne pozrie do rôznych paralelných realít, v ktorých je Spider-Manom niekto úplne iný. A tvorcovia si pre nás pripravili naozaj premakaný koncept. Vo filme by sme totiž mali vidieť všetkých hercov, ktorí Spider-Mana stvárnili v predchádzajúcich celovečerákoch.

Sony Pictures

Vrátiť by sa tak mal Tobey Maguire, ktorý si Spideyho zahral v prvej trilógii od Sama Raimiho, aj Andrew Garfield, ktorý si oblek Spider-Mana obliekol v dvoch dieloch The Amazing Spider-Man. To ale nie je všetko, počíta sa totiž aj s návratom Kirsten Dunst (Mary Jane z Raimiho trilógie), Emmy Stone (Gwen Stacy z The Amazing Spider-Man), Jamiem Foxxom (Electro z The Amazing Spider-Man 2) a napokon aj s Alfredom Molinom (Dr. Octopus z druhého dielu Raimiho trilógie).

Sony/Columbia

Premiéra nás čaká budúci rok

Wattsov Spider-Man 3 tak zrejme bude ultimátnou peckou, ktorá vo fanúšikoch predchádzajúcich filmov vzbudí tú správnu dávku nostalgie. Podľa kuloárov zo štúdia sú už všetci zmienení herci viac-menej na sto percent potvrdení, okrem Tobeyho Maguirea, ktorý ale už so štúdiom usilovne rokuje.

Predpokladá sa, že k projektu sa tak pridá v najbližších dňoch. Už teraz sme mimoriadne zvedaví, ako tvorcovia týchto hercov zapoja do príbehu. Je ale isté, že nás čaká poriadny komiksový nášup, ktorý opäť zborí kiná na celom svete. Okrem toho uvidíme pravdaže aj Toma Hollanda, Zendayu, Jacoba Batalona, Marisu Tomei a Tonyho Revoloriho. Objaviť by sa tu mal aj Benedict Cumberbatch ako Doctor Strange. Premiéra je momentálne naplánovaná na 17. decembra 2021. 

Itafilm/Columbia Pictures
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Stereotypy o ženách, ktoré boli vedecky vyvrátené, no aj tak im stále veríme


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME