Fanúšikovia seriálu Priatelia sa dočkali „filmového traileru“ na ich pokračovanie

Fanúšik vytvoril trailer na nových Priateľov, ktorý si ľudia ihneď zamilovali.

Filmový trailer, hlásajúci veľký návrat Priateľov, ktorý sa pred pár dňami objavil na internete, dostal tisícky fanúšikov do vytrženia. Mnohí si však pri prezeraní podareného traileru neuvedomili, že jeho tvorcom je len obyčajný fanúšik a žiadne filmové prekvapenie sa zatiaľ nečrtá. Emotívnemu trojminútovému videu sa však nedá nič vytknúť, preto sa niet čo čudovať, že za krátky čas dosiahlo už takmer 4 mil. zhliadnutí!

Zábery zachytávajú všetkých šesť hviezd seriálu (teraz už v strednom veku), ktoré majú pred kamerami zábavu, ako za starých čias. Fanúšikovia, ktorí však majú prehľad o aktuálnom pôsobení hercov dobre vedia, že trailer v skutočnosti pozostáva z projektov, ktoré herci rozbehli po ukončení Priateľov. Väčšina záberov pochádza zo seriálu Cougar Town s Courtney Cox, do ktorého bola pozvaná väčšina Priateľov, ako hostia. Ďalšie scény sú prevzaté zo seriálu Web Therapy, v ktorom hrá Lisa Kudrow, The Ellen Show, Jimmy Kimmel Live! a tiež zo seriálu Dirt.

Dočkáme sa niekedy návratu Priateľov?

Pravda je taká, že väčšina hercov, podieľajúca sa na tomto seriáli zmieta všetky nádeje na jeho pokračovanie zo stola. V jednej debate, v rádiu The Thrive Global Podcast z minulého roka, Aniston povedala, že je to práve moderná technológia, ktorá bráni návratu Priateľov. Doslova povedala:

„Neraz sme medzi sebou už žartovali, že keby seriál Priatelia vznikol práve v dnešnej dobe, vyzeralo by to asi tak, že kaviareň by bola preplnená ľuďmi, ktorí by celý čas len čumeli do svojich iPhonov“

Nuž, zdá sa, že pokračovanie Priateľov, zostáva naďalej záhadou. Zostáva nám len fantazírovať, či by boli ich rozhovory založené o aktuálnom dianí na Facebooku, či by sa Rachel pravidelne chválila na Instagrame s jej najnovším účesom alebo či by bol Joey najväčším baličom na Tinderi…

https://giphy.com/gifs/friends-joey-how-you-doin-3og0IQCfsZXScpvKhi
Loading

Potešili by ste sa pokračovaniu Priateľov?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: indy100.com
Titulná fotka: Peter Pham / flickr.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
19
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 skutočných príbehov, ktoré možno odhaľujú chybu v Matrixe

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME