Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Najväčšia streamovacia služba Netflix predvčerom prvýkrát odhalila podobu dlhoočakávaného seriálu od Matta Groeninga, ktorého mnohí poznajú vďaka jeho megaúspešnému seriálu, plného žltých postavičiek. Jeho nový počin bude niesť názov Disenchantment a pôjde o animované fantasy zasadené do nemilosrdného stredoveku.

The ULULU Company
The ULULU Company
The ULULU Company

Okrem prvých záberov sa však všetci nedočkavci dočkali aj významného dátumu, ktorý sa možno zapíše do histórie najúspešnejších seriálov. 17. augusta 2018 odštartuje 10 pripravovaných epizód. Myšlienka tohto seriálu skrsla v hlave samotnému Mattovi Groeningovi, americkému karikaturistovi a tvorcovi obľúbených televíznych seriálov SimpsonovciFuturama.

Disenchantment si diváci na polhodinku odskočia do prašivého stredovekého kráľovstva Dreamland, v ktorom budú svedkami dobrodružstiev a neúspechov mladej princeznej Bean, ktorá je mimochodom, hmm, ako to slušne povedať… proste ľúbi vypiť. Ďalšou významnou postavou, na ktorú sa môžeme tešiť je jej divoký elfský spoločník Elfo, ktorému nie je cudzie slovo guráž a trojicu hlavných hrdinov uzatvára princeznin osobný démon Luci. Počas svojho putovania sa toto výstredné trio stretne s množstvom bláznov, oblúd a škriatkov. Tak čo, tešíš sa? 🙂

The ULULU Company

Zdroj: comingsoon.net
Titulná fotka: The ULULU Company


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť