Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr

Fanúšikovia vyzbierali pre Adama z Farmy viac ako 10-tisíc eur. Toto s nimi spraví

S finančnou zbierkou najprv nebol stotožnený.


Adam Rohárik patril na Farme k favoritom, nakoniec však zo šou odstúpil. Rozhodnutie kúpiť si za 10-tisíc eur vstupenku do zlatého týždňa nedopadlo v jeho prospech a od Mirky a Lucie údajne schytal psychický teror, kvôli ktorému zo statku odišiel.

Ľudia mu však zo solidarity a kvôli jeho nie ľahkej minulosti založili verejne finančnú zbierku. On s tým však spočiatku nebol stotožnený.

,,Ľudia nástojčili. Aj som rozmýšľal, že to niekomu dám, ale po tých všetkých rozhovoroch s ľuďmi, ktorí mi povedali, že mi prispeli, a povedali mi, že keď to niekomu dám, tak si ma nájdu (smiech), som sa rozhodol nechať si to. Povedali mi, že to darovali mne a ja to teda využijem na dobré účely,” prezradil pre Plusku. Aktuálny stav financií na účte je neuveriteľných 10 154 eur.

emefka.sk/tag/zakulisie-reality-show/ Tag v článku: Zákulisie reality show

Odstúpenie neľutuje

Jeho odchod vnímali fanúšikovia rôzne. Rozbehli sa diskusie o tom, že to už mohol vydržať a hrať svoju hru podobne ako ostatní. On však rozhodnutie neľutuje.

,,Také veci ja neľutujem. Áno, mrzieť ma to môže, že som mohol vydržať, ale v tom momente, keď som počul všetky tie hrozné veci, tá predstava, že za pár dní majú byť návštevy a príde tam moja mama, viem, aká je citlivá, a náhodou by tam niekto utrúsil nejakú poznámku… potom už neviem, ako by som reagoval, keby tam už bola moja mama. Takže som sa do takého bodu dostať nechcel,” uviedol.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.