Fanúšikovská teória o filme Leví kráľ obletela internet. S istotou ti pokazí detstvo

Čo sa stalo s telom Mufasu po jeho smrti?!

Zdroj: Shutterstock

Každý z nás si pamätá minimálne jeden smutný moment z detstva, po ktorom už nikdy nebolo nič také ako predtým. Napríklad, keď si zistil, že Ježiško neexistuje. Alebo keď si sa musel raz a navždy zmieriť s tým, že naozaj nikdy nebudeš mať vlastného Pikachua. No s prehľadom najhorší bol nepochybne ten, keď si sa nič netušiac pustil do pozerania Levieho kráľa a Mufasa nadrzovku zomrel. Čo?!

Rozprávky by mali byť milé, nechceme nimi predsa traumatizovať mladšie generácie, ale keď sa spätne pozrieš, na čom si si ako decko fičal, je ti jasné, že to s nimi také ružové nie je. Zlá kráľovná sa snažila zabiť Snehulienku, Popolušku tyranizovala nevlastná mama, Šípková Ruženka mala na osemnáste narodeniny upadnúť do večného spánku a môžeme sa chvíľu pobaviť o tom, ako v Červenej čiapočke vyberali babku z rozpáraného brucha vlka, ktorý ju predtým zožral?!

Shutterstock

Vtedy sme si to neuvedomovali, ale prakticky každá kladná postava z rozprávky čelila výzve, na ktoré má detský divák ešte pár rokov čas. Ale aj tak, Leví kráľ víťazí. Na smrť kráľa džungle nebol pripravený nielen Simba, ale vlastne nikto z nás a do poslednej sekundy sme všetci dúfali, že sa ešte objaví. Lenže to sa nestalo. Mufasa zomrel a väčšina z nás sa s touto skutočnosťou nevyrovnala dodnes.

Chalan z TikToku naznačuje, že Scar zožral Mufasu

Práve preto nie je zvyšok článku určený pre slabšie povahy. Budeme v ňom totiž rozoberať nedávnu fanúšikovskú teóriu, ktorá obletela TikTok a ak ti samotná smrť Mufasu dokafrala detstvo, toto pravdepodobne nerozdýchaš. Chlapík, ktorý na TikToku vystupuje ako @classyking0, totiž naznačuje, že telo nebohého leva napokon zožral Scar.

@classyking0

Me and @notalexislol just figured this out #fyp #foryou #lionking #simba #mufasa

♬ Browser History OST – Jai P.

Všetci vieme, ako to celé prebiehalo – Mufasa pri snahe zachrániť Simbu spadol medzi pakone, a to bol začiatok jeho konca. No čo sa stalo s telom? Chlapík poukazuje na skutočnosť, že žiadne iné zvieratá levov vlastne nejedia. Lev nemá vo voľnej prírode žiadneho predátora, a teda prakticky jediný, kto by si na ňom mohol pochutnať, je iný lev.

Chalan sa snažil upriamiť našu pozornosť na scénu, kde Scar drží v ruke lebku. Pár klikov na googli a internetový vyhľadávač vypľul odpoveď, ktorej sa v tejto chvíli asi všetci stránime – bola to lebka leva. Takže pokiaľ si Mufasa nikdy nevšimol, že by mu z džungle mizli levy, iná možnosť neexistuje. Musel to byť Mufasa.

Zdroj: classyking0 / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
26
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
72
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bizarnosti, ktoré sú ženy schopné urobiť pre dokonalú fotku na Instagrame


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME