Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Každý z nás si pamätá minimálne jeden smutný moment z detstva, po ktorom už nikdy nebolo nič také ako predtým. Napríklad, keď si zistil, že Ježiško neexistuje. Alebo keď si sa musel raz a navždy zmieriť s tým, že naozaj nikdy nebudeš mať vlastného Pikachua. No s prehľadom najhorší bol nepochybne ten, keď si sa nič netušiac pustil do pozerania Levieho kráľa a Mufasa nadrzovku zomrel. Čo?!

Rozprávky by mali byť milé, nechceme nimi predsa traumatizovať mladšie generácie, ale keď sa spätne pozrieš, na čom si si ako decko fičal, je ti jasné, že to s nimi také ružové nie je. Zlá kráľovná sa snažila zabiť Snehulienku, Popolušku tyranizovala nevlastná mama, Šípková Ruženka mala na osemnáste narodeniny upadnúť do večného spánku a môžeme sa chvíľu pobaviť o tom, ako v Červenej čiapočke vyberali babku z rozpáraného brucha vlka, ktorý ju predtým zožral?!

Shutterstock

Vtedy sme si to neuvedomovali, ale prakticky každá kladná postava z rozprávky čelila výzve, na ktoré má detský divák ešte pár rokov čas. Ale aj tak, Leví kráľ víťazí. Na smrť kráľa džungle nebol pripravený nielen Simba, ale vlastne nikto z nás a do poslednej sekundy sme všetci dúfali, že sa ešte objaví. Lenže to sa nestalo. Mufasa zomrel a väčšina z nás sa s touto skutočnosťou nevyrovnala dodnes.

Chalan z TikToku naznačuje, že Scar zožral Mufasu

Práve preto nie je zvyšok článku určený pre slabšie povahy. Budeme v ňom totiž rozoberať nedávnu fanúšikovskú teóriu, ktorá obletela TikTok a ak ti samotná smrť Mufasu dokafrala detstvo, toto pravdepodobne nerozdýchaš. Chlapík, ktorý na TikToku vystupuje ako @classyking0, totiž naznačuje, že telo nebohého leva napokon zožral Scar.

@classyking0

Me and @notalexislol just figured this out #fyp #foryou #lionking #simba #mufasa

♬ Browser History OST – Jai P.

Všetci vieme, ako to celé prebiehalo – Mufasa pri snahe zachrániť Simbu spadol medzi pakone, a to bol začiatok jeho konca. No čo sa stalo s telom? Chlapík poukazuje na skutočnosť, že žiadne iné zvieratá levov vlastne nejedia. Lev nemá vo voľnej prírode žiadneho predátora, a teda prakticky jediný, kto by si na ňom mohol pochutnať, je iný lev.

Chalan sa snažil upriamiť našu pozornosť na scénu, kde Scar drží v ruke lebku. Pár klikov na googli a internetový vyhľadávač vypľul odpoveď, ktorej sa v tejto chvíli asi všetci stránime – bola to lebka leva. Takže pokiaľ si Mufasa nikdy nevšimol, že by mu z džungle mizli levy, iná možnosť neexistuje. Musel to byť Mufasa.

Zdroj: classyking0 / TikTok


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.