Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Pohľad na svet z vtáčej perspektívy môže mnohým ľuďom nahnať nepríjemný pocit v žalúdku, no aj napriek tomu bude vždy fascinujúci. Čoraz častejšie máme možnosť pozrieť sa na svet zhora prostredníctvom hľadáčika kamier či fotoaparátov, ktoré vynášajú do nebies zväčša drony.

Keďže sú snímky z výšky čoraz častejšie viditeľné na mnohých sociálnych sieťach a nemožno pochybovať o ich kvalite, vznikajú rôzne súťaže na ich ocenenie. Vďaka nim tak môžeme vidieť mnohé veľmi podarené, miestami až dychberúce fotografie, ktoré sa šikovným fotografom podarilo zachytiť. Jednou takou súťažou je aj Agora #Aerial2020. 

Prihlásených bolo viac ako 9 000 fotografií

Agora je mobilná aplikácia, cez ktorú sa môžu profesionálni, ale aj amatérski fotografi zapojiť do súťaže so svojimi fotografiami. Vyhrať tak môžu naozaj motivujúcu čiastku, od 1 000 až do 25 000 dolárov. Podľa informácií na oficiálnom webe sa v aplikácii môže do súťaže zapojiť naozaj ktokoľvek a za víťaza hlasujú používatelia aplikácie, čo túto súťaž robí demokratickejšou a spravodlivejšou než mnohé iné.

8. mája v aplikácii Agora spustili jej tvorcovia súťaž o naj leteckú fotografiu. Do 22. mája ľudia v aplikácii vyberali finalistov, ktorí sa dostali do top päťdesiatky a následne bol z nich vybraný víťaz, ktorý vyhral hlavnú cenu, 1 000 dolárov. Do súťaže bolo zaslaných celkovo 9 018 fotografií, ktoré nám ponúkajú fascinujúci pohľad na svet zhora. Pozri si najlepšie snímky zo súťaže vrátane fotografie, ktorá vyhrala hlavnú cenu. 

Výherca súťaže, fotografia s názvom Magické ráno v Holandsku

Fotky ďalších finalistov

View this post on Instagram

"A deserts tail".⁣⁠ .⁣⁠ The unbelievable textures I found in the desert of Tatacoa in Colombia. What an insane detail. It looks like the pumped up nerves of a leaf … but RED … because, you know, it's a desert ?.⁠ .⁠ .⁠ .⁠ .⁠ .⁠ #colombia?? #colombia_folklore #colombia_greatshots #colombiatravel #colombiagrafia #colombia_estrella #travelcolombia #igcolombia #visitcolombia #antioquiacolombia #desertvibes #desertphotography #desertlandscape #desertsunset .⁠ .⁠ #amazingplaces #visualscollective #visualsofearth #dream_spots #infinity_worldshoot #majestic_earth_ #wow_planet #globeshotz #fantastic_earthpix #earth_expo #greatshot #greatshots #ig_eternity #depthsofearth #earthpic #exploreourearth

A post shared by Johan Drone Adventures (@johan_drone_adventures) on

View this post on Instagram

World's best airport ✈️

A post shared by JORDI SARK (@jordisark) on

View this post on Instagram

Aus meiner Lieblingsserie.⁠ Magst du diese Art von Bildern? ?⁠ _⁠ ⁠Der Drohne war es an diesem Wintertag viel zu kalt und sie wollte direkt hier landen. Ich zwang sie – immer mit der Angst, dass sie durch die Kälte abstürzt – dann direkt wieder zu mir zu fliegen. ⁠ Aber Glück gehabt, bis auf ein paar kalte Finger ging alles gut ?⁠ ⁠ ■ ⠀⁠ ■ ⠀⁠ ■ ⠀⁠ ■ ⠀⁠ ■⁠ ⁠ #imkaphotos #deinbayern #droneoftheday #fromwhereidrone #deinbayern #droneshot #mavicpro #djimavic #aerialphoto #dronespace #dronepals #visualsofearth #djiglobal #dronelife #dronegear #droneporn #lucarennermondays #birdseyeview #lookdown #dailydrone #hypegeo #natgeo #droneofficial #dailyallgäu #baviera #baviere #visitbavaria #natgeoyourshot #allgäu #allgäueralpen⁠ ⁠

A post shared by Katharina Imhof | Alpen ?? ?? (@imkaphotos) on

View this post on Instagram

Roads ⛰?

A post shared by B R I A N (@rakia10) on

Fotografie ďalších finalistov si môžeš pozrieť tu


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť