Fázy neopätovanej lásky

Nezabúdaj, že jedlo ti nikdy nezlomí srdce


Len si tak žiješ svoj nudný život, ktorého zmyslom je jedlo a spánok, a zrazu ti tento krásny stereotyp naruší človek, ktorého do tvojho života nikto nevolal, ale proste prišiel. Zavolal sa sám. A doniesol so sebou aj veľa problémov (ktoré budú mať výrazný dopad na tvoje mentálne zdravie), ale tie vyjdu na povrch až keď si pôjdeš v jednu noc ľahnúť, v noci k tebe príde Amor a vrazí ti do riti ten jeho debilný šíp. A ráno sa zobudíš a uvedomíš si, že ten cudzinec, ktorého si stretla dokopy 3-krát a kľudne môže byť sériový zabijak, je vlastne tvoj vysnený partner a osudová láska. Drahý Amorko však zabudol na jednu podstatnú vec – ak chceš fungujúci vzťah, musíš trafiť aj toho druhého.

Zdroj: pinterest.com

Po uvedomení si, že tento človek je tvoj nový „crush“, sa tvoj pohľad na život úplne zmení. Nič už nie je ako predtým. Táto osoba už nie je iba človek. Je poloboh, vyššia moc, ku ktorej vzhliadaš, ideál dokonalosti… Ale nie človek. Preto aj ty cítiš vnútornú potrebu nesprávať sa v jeho prítomnosti ako človek. To však môže byť veľmi relatívne a nie vždy to musí vypáliť tým správnym spôsobom.

Zdroj: wiki-how.com

Až teraz si uvedomuješ, že by si sa mala o svojom dokonalom/dokonalej niečo dozvedieť. Veď nemôžeš predsa snívať o tapetách vo vašej spálni ak nevieš, čo je vlastne zač. Ak si žena, tak v tomto nebudeš sama. Tvoja crew spraví nálet na tvoj dom a začnú laboratórny výskum tohto mladíka. O 2 hoďky už vieš všetko o ňom, o jeho rodine, vieš, akú počúva hudbu, aké má rád filmy, koľko súťaží vyhral jeho pes, aj to, kde bol v 2012 na dovolenke. Samé užitočné informácie, ktoré ti iba pomôžu v budovaní vášho vzťahu. AVŠAK… Zostávaš na mŕtvom bode, pretože prvotná fáza radosti a šťastia zo zistenia, že máš city a dokážeš milovať aj niekoho iného okrem seba, psa a jedla, je už za tebou… Teraz si plne zmierená s tým, že ste si súdení, horoskop len ticho súhlasí… Ale kto o tom oboznámi aj neho? Veď on to pochopí z tvojich náznakov… Naďalej sa nechávaš unášať vlnou lásky a predstáv o vašej svadbe, vašich deťoch, vašej spálni, rodinných oslavách, kde ťa predstaví rodičom a jeho mama bude tvoja nová bff… Dovolím si skočiť ti do myšlienok len takou malou poznámkou, všetky tvoje predstavy sú síce krásne, ale momentálne si vo fáze, kedy on stále ešte nevie, že existuješ.

Zdroj: tenor.co

Nech je tomu nešťastníkovi zem ľahká, ak ti odpíše, odpovie, usmeje sa, vydýchne tvojim smerom alebo nebodaj nadviaže očný kontakt na dlhšie ako 3 sekundy. Okamžite hľadáš náznaky.

„Preboha, on sa na mňa pozrel, to jasne znamená, že ma miluje a je pripravený byť otcom mojich detí!“

Hej no, jedine, že by bol NORMÁLNY človek a robil veci, ktoré ľudia NORMÁLNE robia, ako napríklad pozeranie sa alebo dýchanie. Zarážajúce. Ale nenechaj sa vykoľajiť teóriami, drž sa tvojho faktu, že ťa určite miluje. Odteraz už to nie je o vzájomnej chémii ale skôr o nadpriemerne veľkej snahe z tvojej strany a nechápavosti z tej jeho.

Zdroj: giphy.com

Poslednou fázou je vyznanie svojich citov. Na túto fázu sa mentálne pripravuješ už niekoľko mesiacov a si si takmer 100% istá, že aj on sa k tomuto činu už dlho odhodláva. K takémuto záveru si prišla analýzou vašich správ (z ktorých 95% si ty snažiac sa o náznaky, komplimenty a pozvania von a zvyšných 5% je on snažiac sa pochopiť o čo tu ide. A hlavne veľa plačúco-smejúcich sa smajlíkov, lebo tie zachraňujú situáciu.) Je to tu. Ty ho oboznámiš o veľkosti tvojej lásky a o domnienke, že jeho telesná schránka je nositeľom dokonalej genetickej informácie pre tvoje deti. On zostáva šokovaný, pretože až teraz mu došlo, prečo sa správaš ako blázon. Jeho reakcia teda potvrdzuje teóriu, že Amor je slepý k*kot. Ty skončíš tam, kde si začala – s plačom a jedlom v posteli. Ale každé zlomené srdce sa dá vyliečiť, a ty už o mesiac budeš naháňať iného potencionálneho otca svojich detí. Život je krásna skladačka.

Zdroj: giphy.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

15 Filmových záberov so špeciálnymi efektmi a bez nich

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
28
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
91
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Fázy neopätovanej lásky

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME