Fekišovce v reklame. Ako na akčnú starostku reagujú slovenské firmy?

Keď nechceš byť na kamere ale stane sa z teba najväčšie slovenské meme súčasnosti

Mediálny ošiaľ okolo dedinky Fekišovce neobišiel asi nikoho a situáciu preto netreba detailne objasňovať. Fekišovce už poznajú všetci. Drobná obec si momentálne užíva nájazdy novinárskych štábov a zvedavých turistov. Internetu kraľujú fekišovské memes.

Fekišovský blázinec má ale ešte jeden rozmer – je ním marketing. Komediálny potenciál fekišovského divadla si všimli aj mnohé slovenské firmy. Spoločnosti zo všetkých možných odvetví a všetkých kútov Slovenska využili horúcu tému na zviditeľnenie sa.

V priebehu niekoľkých hodín internet zaplavili desiatky vtipných reklám s fekišovskou tematikou. Tu je výber niekoľkých z nich:

O2

Telekomunikačná spoločnosť sa pýši tým, že internetovým pripojením pokrýva aj obec Fekišovce. Ťažko povedať, či by sa vo vyťaženom rozpočte obce našli peniaze aj na internet pre obecný úrad…

Potvrdzujeme účasť nášho internetu v tejto obci. Overte si dostupnosť aj u vás a získajte O2 Internet na doma, teraz v zľave za 10 € mesačne.Viac na >> www.o2.sk/ind.

Gepostet von O2 SK am Donnerstag, 10. Januar 2019

Zľavomat

Zľavový portál Zľavomat reagoval medzi prvými. Ponúkal zájazd do najpopulárnejšej obce na Slovensku a najvýhodnejšie ponuky k nemu.

AKTUÁLNE: Dnes najvyhľadávanejšia lokalita na Zľavomate a ponuky k nej!🧐

Gepostet von Zlavomat am Donnerstag, 10. Januar 2019

Pretlak.sk

Pretlak je portál, ponúkajúci kreatívne pracovné pozície v Česku a na Slovensku. Čo môže byť atraktívnejšie povolanie ako zapisovateľ v obci Fekišovce? Ďoďovi sa málokto vyrovná, ale občas by pomoc určite potreboval.

https://pretlak.sk/job/obec-fekisovce/senior-zapisovatel/JTX9qskMl?fbclid=IwAR3GU-4_zl0IFPH95gWBkXo5kh8y-XsM8Yoobt76SdZcoW_V45rxBPvHWFI

Slovak Lines

Slovak lines poskytuje medzimestské autobusové spoje. Bolo by veľkou chybou vynechať takú krásnu destináciu, akou Fekišovce nepochybne sú! Ľudia, ktorí vedia dobre písať na počítači sa môžu prihlásiť priamo v komentári pod príspevkom!

V posledných hodinách zdieľali video z Fekišoviec snáď všetky slovenské médiá, tisíce používateľov a dokonca aj Sajfa,…

Gepostet von Slovak Lines am Donnerstag, 10. Januar 2019

Maxx energy drink

To, že stredom sveta sa stali Fekišovce, vedia aj ľudia od energetického nápoja Maxx. Ten ľuďom odporúča poriadne sa nabaliť ich produktom a vybrať sa objavovať svet.

Kaviareň The Lounge

Krieda a tabuľa predstavujú perfektný spôsob komunikácie kaviarní so svojimi zákazníkmi. Využili ho aj v bratislavskej kaviarni The Lounge. Svoju kávičku odporúčajú aj vyťaženému Ďoďovi.

Vodka Amundsen

Populárny silný nápoj to s médiami vie. Ukázal to aj tentoraz, keď všetkým pripomenul nehynúceho objaviteľského ducha. „Takto pred viac ako 100 rokmi ľudia objavovali Južný pól. Dnes tisíce Slovákov objavuje Fekišovce.“

https://www.facebook.com/amundsensk/photos/a.478281712199779/2385867188107879/?type=3&theater

Finrea.sk

O slovo sa prihlásila aj realitná kancelária Finrea. Verejnosti garantuje, že nehnuteľnosť predá, nech je kdekoľvek, trebárs aj vo Fekišovciach. V tak dôležitom pútnickom mieste by to nemal byť žiadny problém.

Box Club Lučenec

V zázname zo schôdze obecného zastupiteľstva to chvíľami vyzeralo, že sa účastníci každú chvíľu do seba pustia päsťami. Tí, ktorí túžia mať v takejto situácii navrch, by nemali pohrdnúť službami Box Clubu Lučenec a jeho fekišovskou pobočkou.

View this post on Instagram

#fekisovce #joke #bclc #boxing #boxujem #srandamusibyt

A post shared by BoxClub (@boxclub_lc) on

RegioJet

Žltý prepravca je dobre známy každému slovenskému cestovateľovi. Zákazníkom ponúka cestu do Fekišoviec na vysokej úrovni – uvádza napríklad ochotné a milé stevardky, ktoré nikomu nezačnú len tak tykať. No, kto by to nebral?

Kam na víkendový výlet🤔? Ak sa neviete rozhodnúť, žltý autobus vám s tým pomôže!Verejne prehlasujeme, že vás…

Gepostet von RegioJet SK am Freitag, 11. Januar 2019

Zľava dňa

Bežnú obhliadku Fekišoviec ponúka kdekto, ale náučný zájazd si môžeme zakúpiť len na zľavovom portáli Zľava dňa. Priamo od starostky sa naučíme, ako správne vykať a tykať, absolvujeme počítačový kurz, zaškolenie do problematiky GDPR a mnoho iného!

https://www.zlavadna.sk/zlava_275495_zajazd-s-dodom-do-fekisoviec-najvyhladavanejsej-obce-na-slovensku?utm_source=facebook.com&utm_medium=wallpost&utm_campaign=275495-fekisovce&fbclid=IwAR1PwonMBCdlj9AKPowlbOapBd2T6IJJ8weq5bkXmJwEotyziKZ0fLwboqU#

Waze

Waze je GPS navigačná služba s aktuálnymi dopravnými informáciami. Keďže nič nie je na slovenských cestách aktuálnejšie ako nápor turistov do Fekišoviec, Waze každému garantuje, že ho na pútnicke miesto bezpečne dovedie.

Zdroj: startitup.sk
Titulná fotka: O2Slovakia / facebook.comSlovakLines / facebook.com


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výrobca šampónu našiel dokonalú malú modelku do svojej reklamy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME