Fenomén bielenia mužských pohlavných orgánov sa naplno rozbieha

Hlavne v Ázii.

Ázia je v niektorých veciach pred nami všetkými napred. Prichádza s trendami v oblasti technológií, módy a krásy. Na ázijských internetových stránkach zoženiete všetko. Možné aj nemožné. Práve v Ázii začal trend s upravovaním ženských pohlavných orgánov. Tvar, rozmery, farba… ale prečo ostávať iba u žien? Však aj páni chcú vyzerať exkluzívne, bielo. Konkrétne chcú, aby ich penis vyzeral bielo, belšie, najlepšie úplne najbelšie.

Viac ako 100 mužov mesačne príde na kliniku v Thajsku a začnú so 6 mesačnou bieliacou procedúrou. Bielenie prebieha pomocou laseru, ktorý dokáže zosvetliť pokožku o niekoľko odtieňov. 5 sedení stojí 480 libier.

https://media.giphy.com/media/12O8iY6QuhWAwM/giphy.gif

„Musíme byť opatrní, pretože sa jedná o citlivú časť ľudského tela. Väčšinu našich zákazníkov tvoria muži medzi 22 a 55 rokmi. Zákrok je populárny najmä v homosexuálnej komunite.“ Bunthita Wattanasiri, manažérka kliniky.

Populárnosť bieliaceho zákroku nie je ničím prekvapivá. Samotné krémy a lieky na bielenie používa väčšina Thajčanov, ktorí sa držia hesla, čím belšia pokožka, tým lepšie. Tmavá pokožka sa spája s tou najnižšou vrstvou spoločnosti – s robotníkmi, roľníkmi a teda ľuďmi, ktorí denne pracujú na slnku. Muži, ktorí sa zákroku zúčastnili veria, že belší penis ich spraví atraktívnejšími.

Či už niekto podstúpil túto procedúru alebo nie, jedno je však isté:

V ženskom svete je proces bielenia pohlavných orgánov populárny už dlhšiu dobu, takže prečo by mali byť chlapi výnimkou? Keď klinika zverejnila ponuku na túto novú bieliacu procedúru pre mužov na Facebooku, post sa začal šíriť virálne a mal okolo 20 000 zdieľaní a viac ako 10 000 komentárov. Komentáre boli väčšinou negatívne alebo plné nemiestnych vtipov. Video, ktoré na stránke zverejnili, zobrazovalo muža ležiaceho na operačnom stole a doktora, ktorý aplikoval laserovú liečbu. Video malo viac ako 4 milióny zhliadnutí.

https://media.giphy.com/media/nruzwljyKmzpS/giphy.gif

 

„V mojom svete je tvrdá konkurencia. Ak sa nestarám o svoje telo a o seba, všetko na čom som pracoval, celá bieliaca kúra, do ktorej som investoval by vyšla nadarmo.“ Cris Horwang, thajský herec.

Video z procedúry:

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: Pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
42
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Borat zaplatil za Čechov pokutu a zobral ich na pivo!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME