Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Koronavírus sa drží na uzde a väčšina dní je slnečných. Priaznivé podmienky sa rozhodol využiť huslista Filip Jančík, ktorý sa po ročnej prestávke vracia na koncertné pódiá. Na august a september má naplánované zastávky vo viacerých slovenských mestách. Diváci sa môžu tešiť na šou, ktorá nadchla davy po celom svete.

Rodák z Popradu precestoval mnoho krajín, ale vystúpenia na Slovensku majú v jeho srdci špeciálne miesto. Na domáce publikum sa „brutálne teší“ a už sa nevie dočkať, keď ho poteší svojimi unikátnymi prevedeniami známych filmových soundtrackov, ale aj klasickými slovenskými pesničkami.

Historické priestory

Vynikajúci hudobný zážitok doplnia historické kulisy – väčšina z predstavení prebehne v priestoroch hradov, zámkov a kostolov. Zvolenský zámok, trnavská Katedrála sv. Jána Krstiteľa alebo Trenčiansky hrad sa postarajú o parádnu atmosféru. O lístky je už teraz obrovský záujem!

Kto je Filip Jančík?

Filip Jančík má vo svojich 28 rokoch rozbehnutú kariéru, ktorú mu môžu závidieť aj omnoho starší hudobníci. S husľami začal ako šesťročný, neskôr sa jeho pôsobiskom a domovom stala Viedeň, kde svoju zručnosť ďalej rozvíjal. Popradčan má za sebou spolupráce s hviezdami ako Karel Gott či Avril Lavigne. So svojimi vystúpeniami precestoval celý svet a na Slovensku sú jeho koncerty pravidelne totálne vypredané.

Filip Jančík

Unikátny zážitok

Kreativita a zmysel pre humor sú niečo, čo vystúpeniam nikdy nechýba. Filip jednoducho vždy vymyslí niečo nové. To znamená, že sa môžeš tešiť na prekvapenia a unikátne momenty, ktoré sa už opakovať nebudú. Filipovi pri tom všetkom bude na pódiu robiť spoločnosť parádna medzinárodná zostava sprievodných hudobníkov. V desaťčlennom tíme nájdeme zastúpenie z Česka, z Ukrajiny, z Rakúska, z Maďarska a aj z Izraela.

Všetky miesta a dátumy koncertov, spolu s možnosťou kúpiť lístok, nájdeš na predpredaj.zoznam.sk. Ber, kým sú!


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť