Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor
PR článok v spolupráci s The Coca-Cola Company

Fero Joke alias Pani Maja nám exkluzívne prezradil, ako to má doma v kuchyni

Pani Maja zavítala z rodnej dediny do kuchynského štúdia v Bratislave.


Jedna z najobľúbenejších postáv internetu a sociálnych sietí, ktorú vytvoril komik Fero Joke, si odbehla zo svojej kuchyne, aby nám prezradila niečo viac o sebe.

Pani Maja sa totiž stala tvárou novej, hravej kampane Fanta WTF. Okrem toho, čo rada v kuchyni robí a aký má vzťah k móde, vám prezradí, ako môžete vyhrať dovolenku za 3000 eur a ďalšie super ceny. 

Populárna pani Maja zavítala z rodnej dediny do kuchynského štúdia v Bratislave 

Fanta

Pani Maja je alter egom obľúbeného komika Fera Joka. Je o nej známe, že rýchlo a veľa pečie. Pre neohlásené návštevy z Bratislavy, ktoré sú vraj najnáročnejšie, rada „zvrtne“ veľavravný „oblíž prst“ alebo overený „koláč lenivej gazdinej“.

Jej hostia sa vraj akože ostýchajú, ale zjedia aj za tri plechy. Možno ste o pani Maji nevedeli, že potichu piecť nevie. „Pustím si Jadranku, v kuchyni si zatancujem, rúra vtedy pečie aj sama. Šláger, to ti je moje, bez neho nič neupečiem,“ prezrádza vplyvná gazdiná, ktorá je v kuchyni najradšej sama. Manželovi Tónovi, ktorý je ešte záhadnejší ako jej najnovší recept, pečie na želanie a nevie si vynachváliť, keď jej pri tom nezavadzia.  

Rýchlejšie ako instantne  

Aj vám sa stáva, že k vám zavíta nečakaná či nechcená návšteva a vy nemáte napečené? Svet sa nezrúti, žiadne strachy. Je tu predsa pani Maja a jej overené nápady. Pre šikovnice, gazdiné, ale aj pečúcich gazdov, ktorí doma čarujú dezerty na počkanie, má neodolateľný recept.

„Dezert stojí naozaj za to a ja ti poviem prečo. Je bez lepku, bez laktózy, bez orechov a tuším aj bez kôrovcov a bez zeleru, čo tiež býva v dnešnej dobe,“ objasňuje pani Maja a.k.a. ambasádorka projektu zahaleného rúškom tajomstva.

Vernému publiku, sledovateľkám a sledovateľom, sa prihovára na svojich sociálnych sieťach vo videu z neznámej kuchyne, kde „vyčaruje najjednoduchší dezert za pár sekúnd“. A to priamo v pohári. Prezradíme vám o ňom, že sa teší veľkej obľube na rôznych podujatiach, oslavách a posedeniach v exteriéri, pretože sa hosťom servíruje veľmi jednoducho.  

Hravý dezert na počkanie  

Čo potrebujete na jeho prípravu? Predsa pohár a ešte čosi. Chvíľka napätia a slovo dávame opäť nedočkavej pani Maji: „Na prípravu dezertu pre celú rodinu potrebujete 2 litre FANTY WTF. Stačí ju naliať do pohára, degustnúť a prevaliť očami z jej nečakanej príchute.“ Voilá! 

Dezert je hotový, ale ako chutí? A práve tajná chuť novej FANTY WTF v žiarivej farbe je najväčším háčikom v celom príbehu. A to už je úloha pre vás. Ak ju uhádnete, máte šancu vyhrať v súťaži a ísť dovolenkovať. „Mňa to furt ťahá na Jadran. To je moja vysnívaná destinácia. V kempe, pri mori a hotovo,“ prezrádza známa tvár dedinského života a najnovšie aj ambasádorka obľúbenej značky lahodných nápojov FANTA.  

Pani Maja bude počas kampane fanúšikom radiť, aby uhádli tajnú príchuť Fanty WTF. 

Fanta

Bádajte po tajnej príchuti a zapojte sa do súťaže 

Limitovaná edícia FANTY WTF je záhadne ochutená a na jazyku vám po správnom „degustnutí“ podľa návodu pani Maji zostane len otázka „What the Fanta? (WTF)“. Čo je to za Fantu? Ak vaše zmysly a chuťové poháriky túžia uhádnuť tajnú príchuť, zapojte sa do Fanta hry v aplikácii Coca-Cola a nielenže odhalíte ďalšie indície, ale zároveň máte šancu vyhrať dovolenku v hodnote až 3000 eur a ďalšie skvelé výhry.  

Je to jednoduché. Stačí kúpiť novú Fantu s fialovým balením. Pod každým vrchnáčikom sa skrýva unikátny kód. Ten zaregistrujete do Coca-Cola aplikácie a môžete sa rovno zapojiť do losovania o dovolenku či ďalšie skvelé výhry. Súťaž potrvá do 30. 6. 2023

Uhádnete príchuť limitovanej edície Fanty Zero podľa zobrazených ingrediencií? 

Fanta

Tento obsah vznikol v spolupráci s The Coca-Cola Company


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.