Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 2.10.2023
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Ferusová prichádza s ďalšími šokujúcimi obvineniami voči Kollárovi. Objasňuje ich v novom videu

Mladá 22-ročná influencerka sa nevzdáva.


O kauze Boris Kollár vs. Ema Ferusová sme ťa už informovali v predchádzajúcich článkoch. Ako sa zdá, 22-ročná influencerka sa nevzdáva a prichádza s novými obvineniami voči súčasnému predsedovi parlamentu. Na svojom YouTube kanáli zverejnila nové video.

Ferusová v takmer 13-minútovom videu hovorí o tom, že Kollár vraj médiám podáva nepravdivé informácie a Zoroslav Kollár v ich kauze nemá miesto. Uviedla, že predseda hnutia Sme rodina spal údajne okrem nej aj s kamarátkou jeho dcéry.

Mám to potvrdené od tvojej dcéry. Priniesla si kamarátku k vám domov. Boris, asi už budeš vedieť, o čom začnem rozprávať. A práve, keď tvoja dcéra zaspala, jej kamarátka išla za tebou hore. Jej vlastný otec spal s jej kamarátkou, kým ona zaspala. U vás doma,“ povedala Ema v novom videu.

Reprofoto: YouTube/Pimpinocka

Ďalej pokračovala: „Príde mi, akoby Boris celý náš príbeh zakryl tým, že možno má nejaký komplex voči Zorovi, ja netuším. Absolútne netuším. To sú veci, do ktorých sa ja nechcem starať… Idem bojovať, idem bojovať sama za seba a chcem dokázať ľuďom, kto je naozaj Boris Kollár. On, keď to počul, povedal mi takisto ako môj ocino: ,Tak silné dievča som už dlho nevidel‘,“ dodala.

Ferusová informovala, že na Kollára podáva trestné oznámenie. Zároveň zdiskreditovala nahrávku, ktorú pred nejakým časom zverejnil Kollár. Pritom sa influencerka sama priznala, že jej Zoroslav Kollár ponúkol 40-tisíc eur za diskreditáciu predsedu parlamentu.

Mohlo by ťa zaujímať:

Kollárova nahrávka je vraj fejk. Ema Ferusová zverejnila ďalšie dôkazy, ktoré majú svedčiť o jej pravde

Portál Odzadu už stihol osloviť aj hnutie Sme rodina, aby sa vyjadrilo k súčasnej kauze. „V tejto veci sme začiatkom augusta tohto roka mali tlačovú konferenciu, kde p. predseda B. Kollár avizoval, že podal trestné oznámenie, nakoľko sme mali informácie, že sa chystá predmetná diskreditácia,“ uviedla hovorkyňa hnutia Linda Tribusová.

Ďalej v stanovisku odznelo: „Orgánom činným v trestnom konaní boli predložené jednoznačné dôkazy, z ktorých jasne vyplýva, že slečna Ferusová si týmto veľmi slušne privyrobila z peňazí Zoroslava Kollára. Z predložených dôkazov okrem iného tiež vyplýva, že spomínanú slečnu Boris Kollár na žiadny potrat neposielal, ale išlo o spontánny potrat“.


Tagy:

Nicolette Ftáčková
Vyštudovala som žurnalistiku a moja láska k písaniu sa zrodila už v detstve, keď som sa zvykla zavrieť do izby a hodiny písať rôzne príbehy. Zaujíma ma aktuálne dianie doma i v zahraničí, no môj záber tém je veľmi široký. Rada píšem o zaujímavých ľuďoch a hľadám inšpiratívne príbehy. Spoločenské a LGBTI+ témy sú mi blízke.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.