Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Fiki Sulík sa pustil do Anet z Ruže pre nevestu. Jeho slová ťa prekvapia

Údajne sa spolu vyspali už dve hodiny po zoznámení.


Zdá sa, že v slovenskom šoubiznise vzniká ďalšia vojna, a tentokrát sa do seba pustili syn Richarda Sulíka Filip a účastníčka Ruže pre nevestu Anet.

Šou sa pomaly blíži k jej koncu a medzi účastníčkami už ostali iba tri – Stanka, Julie a Jennifer. Anet sa dokonca rozhodla odísť dobrovoľne, pretože medzi ňou a Radkom nedošlo k chémii ako u niektorých iných dievčat, a preto nechcela nikomu brániť v láske.

Filip Sulík je známy tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva. A inak to nebolo ani tentokrát, keď sa zopár slov rozhodol venovať práve Anet. Mnohí ľudia ju v šou obdivovali kvôli jej vystupovaniu a správaniu „à la dáma“. On má však na ňu iný názor.

„Mňa nepriťahujú ženy, čo sú také, že… napríklad Anet z Ruže, tak ona bola celkom hot, ale proste ona bola ako morča. Ja som s ňou bol vonku dávno už, pred dvomi rokmi,“ povedal Fiki, čo si všimol portál Topky.

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

Fanúšik sa to dokonca opýtal aj Anet, na čo mu ona odpovedala: „Hej, to bol sociálny experiment.“ Odpoveď pridala iba do blízkych priateľov na Instagrame, no aj tak sa dostala aj k Fikimu. „To, že sme 2 hodiny od zoznámenia j*bali, bola súčasť experimentu?“ opýtal sa Fiki, čím doslova rozpútal vojnu.

„Ešte raz a naposledy pre všetkých menej chápavých ľudí, ktorí majú natoľko nezaujímavý život, že ich trápi, čo o mne kto povedal. Môžem vás ubezpečiť, že mňa to netrápi, je mi to úplne jedno. Viem, aká som, viem, kto som, moji blízki to vedia, a to mi úplne stačí. Ja sa tu nebudem vôbec obhajovať a ani nikomu nič vysvetľovať,“ odpovedala mu na to Anet.

„Anet a kde bola tvoja intuícia a triezve uvažovanie, keď si svoje telo po dvoch hodinách odovzdala narcistickému k*k*tovi, čo z teba robí pi*u 2 roky neskôr? A kde bola tvoja nekonečná múdrosť, keď si nechápala, ako funguje sauna, plus si si nevedela uviazať plachtu?“ dodal na záver Fiki na jej adresu.

Mohlo by ťa zaujímať:

Psychologička z Ruže pre nevestu sa dostala do konfliktu so známym Slovákom. Tvrdí, že bola v šou opitá

Kto sa podľa psychologičky z Ruže pre nevestu hodí k Radkovi najviac? Prezradila nám to v rozhovore.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.