Filip Sulík prezradil, kto vyhrá šou Ruža pre nevestu. Jeho zdroj ťa prekvapí

Filip Sulík sa opäť rozhovoril.


V populárnej televíznej šou Ruža pre nevestu na Markíze skupina žien súťaží o priazeň podnikateľa Rasťa. Do diskusie o favoritkách sa však výrazne zapojil aj influencer Filip Sulík, ktorý nielenže komentoval šance jednotlivých súťažiacich, ale dokonca na sociálnych sieťach údajne prezradil meno víťazky celej súťaže. Téme sa venoval portál iStream.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nemilosrdné hodnotenia súťažiacich

Filip Sulík sa na svojom Instagrame venoval hodnoteniu súťažiacich žien spôsobom, ktorý mnohých divákov prekvapil svojou priamosťou. O 23-ročnej modelke Aničke sa vyjadril mimoriadne kriticky, pričom spochybnil nielen jej vzhľad, ale aj intelektuálne schopnosti. V podobnom duchu sa vyjadril aj k ďalším súťažiacim.

O súťažiacej Zuzke, ktorá do šou prišla za špeciálnych okolností, poznamenal, že je síce „dievča so srdcom na správnom mieste“, ale jej výzor by podľa neho „pasoval skôr do rádia než do telky“.

Ešte tvrdší bol voči Catherine, ktorá už v súťaži nepokračuje. O nej sa vyjadril, že „väčšinou len tí najhlúpejší ľudia si myslia, že dobré známky nejak implikujú inteligenciu,“ a dodal ďalšie nelichotivé komentáre o jej osobnosti a vzhľade.

Instagram (reprofoto)

Špekulácie o víťazke a fanúšikovské reakcie

Zatiaľ čo televízna šou pokračuje, diváci už začali intenzívne diskutovať o možných finalistkách a víťazke. Na sociálnych sieťach Markízy sa objavili komentáre tipujúce, že vo finále sa objavia Timea, Kika a Noemi. Mnohí diváci navyše predpokladajú, že Rasťovo srdce si nakoniec získa buď Kristína, alebo Rebeka.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Filip Sulík však zašiel ešte ďalej, keď reagoval na otázku fanúšikov, či pozná meno víťazky. Podľa príspevkov na jeho Instagrame nielen že pozná výsledok súťaže, ale dokonca prezradil aj zdroj tejto informácie. Jeho zdrojom má byť Michaela, ktorá mu mala prezradiť, že víťazkou tejto série sa stane Anička.

Instagram (reprofoto)

Televízia Markíza zatiaľ tieto špekulácie oficiálne nekomentovala, ale záujem o reláciu „Ruža pre nevestu“ naďalej rastie, čiastočne aj vďaka podobným kontroverziám a diskusiám, ktoré vyvoláva.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ženích z Ruže pre nevestu hľadá lásku na známej zoznamke. Toto uvádza vo svojom profile


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Henrieta Balázsová
Šéfredaktorka portálu EMEFKA s viac ako 10-ročnou profesionálnou praxou v oblasti médií a digitálneho marketingu. Vo svojej riadiacej aj autorskej činnosti sa špecializuje na spravodajstvo, spoločenské témy a analýzu virálnych fenoménov s vysokým čitateľským potenciálom. Zameriava sa na vyhľadávanie originálnych publicistických námetov, silných ľudských príbehov a lokálnych tém, ktoré majú priamy presah do celospoločenského diania. Okrem strategického vedenia redakcie a garancie štylistickej a faktickej presnosti obsahu sa aktívne venuje tvorbe autorských článkov, hĺbkových rozhovorov a reportáží.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA