Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Slovenčina je krásny jazyk, ale asi nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že pre ľudí zo zahraničia sa môže zdať hádam až príliš náročný. Filipínska YouTuberka Chasing Kimberly, ktorá už niekoľko rokov žije na Slovensku, sa ale rozhodla pre nezvyčajnú výzvu. Vo svojom vtipnom videu svojim fanúšikom zarapovala tie najznámejšie slovenské riekanky.

Ako sa sama zmienila, knižky so slovenskými básničkami a riekankami dostala od svojej svokry ako vianočný darček. V rapovom štýle sme si teda v jej podaní mohli vychutnať také evergreeny ako Prší, prší či Kom kom kominár či Maličká som, húsky pasiem.

Ako môžeš vidieť (a počuť), Kimberly sa s úlohou popasovala s veľkým prehľadom a náročné slovenské slovíčka v jej podaní znejú naozaj zábavne a roztomilo. YouTuberka síce priznáva, nie je v slovenskej výslovnosti ešte ani zďaleka dobrá, ale stále sa učí a zlepšuje. A my musíme uznať, že jej rapové stvárnenie obľúbených rýmovačiek je rozhodne pôsobivé! Jej video určite vyčarí úsmev na tvári aj tebe.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.