Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Film verzus realita. Vtipné rozdiely medzi skutočnými ženami a tými na obrazovkách

Tieto rozdiely si všimol každý filmový nadšenec.

V tejto fáze je už asi každému jasné, že ženy v realite majú so ženami vo filmoch spoločný asi len počet končatín. Ale to neznamená, že sa na tom nemôžeme opätovne baviť. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko úsmevných rozdielov, ktoré určite postrehol každý filmový nadšenec. Nepochybujeme o tom, že ty tiež.

1. Domáce oblečenie

Vo filme: Žena nikdy nie je krajšia, ako keď v róbe hodnej Plesu v opere varí večeru. Lebo tak sa varí večera. V róbe. A bodka.

V realite: Vo vyťahanom tričku, čo pamätá ešte detské lásky Zdeny Studenkovej stojí pri sporáku a mieša paradajkovú omáčku. Pľask. Jedna z bublín v hrnci praskne a kompletne celú ju ostrieka jeho obsahom. Čo narobí. Veď to stečie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Na opustenom ostrove

Vo filme: „Hajá!“ zaženie sa obrovskou mačetou, ktorú si desať sekúnd dozadu asi vytiahla z prdele, a fakt, že týždeň dozadu vedela obsluhovať tak maximálne pilník, razom upadá do zabudnutia. Nastajlované kadere jej vejú vo vetre v spomalenom zábere a všetko naokolo sa ligoce. Kto by to bol povedal, že na ostrove uprostred ničoho človek nájde v kríku fén aj žehličku. Svet je plný záhad.

V realite: Nevyzerá dobre, smrdí, keby si pozapletala chlpy na nohách, môže zlaňovať z útesu, a vo vlasoch sa jej uhniezdil tukan. Ale žily jej to netrhá. Princa na bielom koni zhltlo more a ju aj tak za chvíľu niečo zožerie. Super. Prečo si nešli radšej pozrieť Karpaty?

ArtCaveManiac / EMEFKA
Valentín, tip na darček

Mohlo by ťa zaujímať:

Tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíš svoju polovičku

3. Chladné počasie

Vo filme: Ženy vo filmoch nepozerajú počasie a už vôbec neriešia, či im prefúkne kríže. Po prvé, zápal močových ciest nemá v tomto univerze podmienky pre život, a po druhé, bol by to vôbec film, keby ju chalan nezababušil do vlastnej bundy ešte skôr, ako ju vôbec strasie? No nebol.

V realite: „Čo blázniš? Šak umrznem,“ povedal jej drahý, keď sa naposledy snažila vykšeftovať bundu za úsmev a druhýkrát už rovnakú chybu nespraví. Keď ortuť teplomera skĺzne pod nulu, automaticky morfuje na roztomilý zemiačik. Tri svetre, dva šály, bunda, čiapka, rukavice… paráda. Ak s tým má niekto problém, nech jej pristaví ohrievač.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.