Filmári nám predstavia Supermana s tmavou pleťou. Kto si ho zahrá?

K novému celovečernému filmu so Supermanom sa práve píše scenár.

Zdroj: Warner Bros. Pictures

V štúdiu Warner Bros. uvažujú o novom uchopení Supermana. Informáciu o tom priniesol aj portál Screenrant. Postavu Supermana už stvárnilo veľa rôznych hercov.

Pokiaľ ostaneme len na poli celovečerného filmu, tak medzi najvýraznejších predstaviteľov tohto komiksového hrdinu sa zaradili Christopher Reeve, Brandon Routh a naposledy Henry Cavill. Ten si Supermana zahral vo filmoch Muž z ocele, Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti a Justice League. Počítalo sa s ním aj ďalej, ale všetci vieme, ako to s DC univerzom dopadlo.

Justice League sa stala prepadákom, Suicide Squad nám nanovo predstaví James Gunn a štúdio Warner Bros. stoplo viacero rozpracovaných projektov. Výraznejšie úspechy slávili snáď len Wonder Woman a Aquaman. Ako to bude s univerzom ďalej, je otázne. Je však jasné, že producenti sa nemienia vďačnej postavy Supermana vzdať len tak.

moviestillsdb.com/Warner Bros.

Supermana si zahrá černošský herec

Chceli by však k tejto postave pristúpiť odlišne. Zahrať by si ju totiž mal herec tmavej pleti. Ešte predtým, než zakuklení rasisti začnú nadávať, mali by si uvedomiť, že s černošským Supermanom sa stretávame aj na stránkach komiksov v postavách Calvina Ellisa a Val-Zoda. Zatiaľ ale nie je jasné, či bude v centre nového supermanovského príbehu práve niekto z nich. Ako producent snímku zaštíti talentovaný J. J. Abrams, pričom talentovaný komiksový scenárista Ta-Nehisi Coates už poctivo píše scenár.

Podľa dostupných informácií sa chcú tvorcovia čo najviac držať komiksovej predlohy. Je teda možné, že sa opäť stretneme s postavou Kal-Ela (Clark Kent), ale tentokrát v podaní černošského herca. Možno by ale bolo prospešnejšie siahnuť po iných postavách. Predsa len, ďalší príbehovo rovnaký origin už vidieť zrejme nepotrebujeme. Zároveň prichádza do úvahy aj možnosť, že by sa dej mohol odohrávať v 20. storočí.

moviestillsdb.com/Walt Disney Studios Motion Pictures

Kto si ale zahrá hlavnú úlohu? O tom zatiaľ tiež nič nevieme, ale v kuloároch sa hovorí, že by to mohol byť Michael B. Jordan, známy napríklad z komiksovky Black Panther od konkurenčného Marvelu. Samotný herec to ale (zatiaľ?) nepotvrdil. Práca na scenári potrvá ešte dlhé mesiace. Ak všetko pôjde dobre, mal by byť hotový v decembri tohto roku.

Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Profily na internetových zoznamkách, ktoré sú dôkazom, že aj nezadaní ľudia sú vtipní


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME