Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Filmári natočili film, ktorý si odbije premiéru v roku 2115. Nikto z nás ho teda neuvidí

Za netradičným filmovým projektom stojí Robert Rodriguez a John Malkovich.


Ver tomu či nie, ale existuje film, ktorý má svoju premiéru naplánovanú na 18. novembra roku 2115. Informuje o tom portál Unilad. Experimentálnu snímku 100 Years: The Movie You Will Never See (100 rokov: Film, ktorý nikdy neuvidíte) natočil Robert Rodriguez a scenár k nej napísal John Malkovich, ktorý si zahral aj hlavnú rolu.

Okrem neho sa vo filme objavia aj Shuya Chang a Marko Zaror. Žánrovo by malo ísť o sci-fi a treba tiež dodať, že ide o krátkometrážny film.

Vieme však aj niečo o príbehu? No, vlastne prakticky nič (a počkať do premiéry si tentokrát naozaj nemôžeme) a tvorcovia sú tiež skúpi na slovo. K dispozícii však máme aspoň tri krátke trailery s názvami Retro, Nature a Future.

Film uložili na bezpečnom mieste

Tvorcovia sa zároveň poistili, aby ich film nehodil na internet nejaký príliš aktívny člen štábu. Snímku totiž uložili do dokonale zabezpečeného trezoru za nepriestrelné sklo. Trezor je nastavený tak, aby sa automaticky otvoril 18. novembra 2115.

Niekoľko šťastlivcov z celého sveta dokonca obdržalo špeciálne kovové vstupenky, ktoré môžu prenechať svojim potomkom, ktorí majú šancu dožiť sa dátumu premiéry. Sú medzi nimi aj príbuzní Rodrigueza či Malkovicha. Ústrednú pieseň k filmu zložil raper Pharrell Williams a dokonca ju pri jednej príležitosti aj naživo zaspieval. Samotná nahrávka však bude oficiálne prístupná až v roku 2117.

100 Years: The Movie You Will Never See, Robert Rodriguez
Kouz Production / Moonwalk Films / Troublemaker Studios

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.