Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Filmári plánujú oživiť kultovú paródiu Scary Movie. Nakrúcanie sa začne už čoskoro

Známa parodická séria ešte nepovedala posledné slovo.


Filmová séria Scary Movie patrí medzi najznámejšie paródie. Prvý diel si odbil premiéru v roku 2000 a bral si na paškál známe horory ako Vreskot, Tajomstvo minulého leta, Halloween a ďalšie.

Kritici síce z filmu neskákali radosťou, ale diváci z neho urobili hit. Neskôr dorazili ďalšie štyri pokračovania. A ako píše portál Variety, štúdiá Paramount a Miramax plánujú tejto sérii dopriať reboot. Dodajme ešte, že zatiaľ posledný piaty diel mal premiéru v roku 2013.

Novú verziu bude mať pod palcom producent Neal H. Moritz, ktorý má na konte napríklad značky Rýchlo a zbesilo či Ježko Sonic. O obsadení zatiaľ nič nevieme, avšak prvá klapka by mala padnúť ešte tento rok. Tvorcom ako materiál pravdepodobne znovu poslúžia úspešné horory. Tým sa v posledných rokoch darí viac než slušne, takže rozhodne sa na nedostatok podnetov nebudú môcť sťažovať.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

Samotná séria by tiež zniesla nejaký svieži prístup. Prvý diel sa síce stal hitom a dodnes je v určitých kruhoch klasikou, ale každé ďalšie pokračovanie bolo horšie a horšie. Faktom ostáva aj to, že paródie tohto typu z kinosál vlastne úplne zmizli.

Bude teda zaujímavé sledovať, či sa novým tvorcom podarí vzbudiť záujem divákov. Za zmienku stojí, že budúci rok sa o ich priazeň bude uchádzať aj pokračovanie legendárnej parodickej trilógie Bláznivá strela, v ktorej si zahral Liam Neeson.

filmy, Scary Movie, komédia, paródia, filmová novinka, reboot
MovieStillsDB / Dimension Films

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.