Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Takmer v každom seriáli a filme nájdeme súrodenecké dvojice. Niekedy sa vzájomne podporujú, inokedy medzi sebou „bojujú“ alebo sa z duše nenávidia. Avšak, vo filmoch ide o fikciu a aj herci sú len ľudia… No a občas sa do svojich rolí príliš vžijú, a tak medzi nimi vznikajú vzťahy, ktoré majú od súrodeneckej lásky poriadne ďaleko.

Toto sú seriáloví a filmoví súrodenci, medzi ktorými to v súkromí zaiskrilo.

Blake Lively a Penn Badgley

Vzťahy Sereny a Dana v Gossip Girl boli, mierne povedané, komplikované. Najprv spolu chodili, potom nie, následne sa ich rodičia dali dokopy, neskôr sa prišlo aj na to, že majú spoločného súrodenca a napokon… sa vzali. No ľahostajní si neboli ani v reálnom živote. Blake a Penn spolu chodili tri roky. Napriek tomu, že sa už počas nakrúcania rozišli, ostali profesionálmi a naďalej bez problémov spolupracovali.

Profimedia

Emily VanCamp a Chris Pratt

Hrali spolu súrodencov Bright a Amy, obyvateľov mestečka Everwood v rovnomennom seriáli. Napriek tomu, že boli v príbehu príbuzní, pri natáčaní seriálu to medzi nimi začalo iskriť a v roku 2004 nadviazali romantický vzťah. Aj tejto dvojici to vydržalo tri roky.

Profimedia

Shannen Doherty a Jason Priestley

Beverly Hills 90210 bol uznávaným seriálom deväťdesiatych rokov. Okrem románikov, ktoré boli súčasťou scenára, sa ich zopár odohralo aj v skutočnom živote. Medzi ne patril aj vzťah hercov, ktorí stvárnili dvojičky Brendu a Brendona. Išlo však iba o krátky románik. Keď Shannen zo seriálu vyhodili, Jason sa o nej nezmieňoval pekne, dokonca ju o pár desaťročí vo svojej knihe nazval rozmaznaným deckom.

Profimedia

Jamie Campbell Bower a Lily Collins

Vo filme Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí si zahrali súrodencov, ktorí mali pomer ešte predtým, ako zistili, že sú príbuzní. V reálnom živote spolu začali chodiť v roku 2013, no po krátkom čase sa rozišli. O dva roky neskôr tomu ešte dali šancu, no tiež im to vydržalo iba do roku 2018.

Profimedia

Carrie Fisher a Mark Hamill

Väčšina ľudí vie, kto boli Leia a Luke, ktorí si zahrali v geniálnej filmovej sérii Star Wars. Súrodenci, dvojičky, ktorí sa spojili, aby ukončili vládu Galaktickej ríše, k sebe mali taktiež blízko. Mark sa priznal, že jeden druhého veľmi priťahovali a iskrilo to medzi nimi.

Profimedia

Michael C. Hall a Jennifer Carpenter

V kriminálnom seriáli Dexter si zahrali súrodencov, no v reálnom živote sa tak k sebe veru nesprávali. Zosobášili sa v roku 2008, no o dva roky neskôr sa rozviedli.

Profimedia

Ian Somerhalder a Maggie Grace

V seriáli Stratení stvárnili nevlastných súrodencov Shannon a Boonea. Po čase strávenom na pracovisku to medzi nimi zaiskrilo a začali spolu randiť. Hoci sa o rok nato rozišli, herečka uviedla, že sú doteraz veľmi dobrými priateľmi.

Profimedia

Dean-Charles Chapman a Nell Tiger Free

V seriáli Games of Thrones nebola téma incestu žiadnym tabu, postavy Cersei a Jamie spolu splodili tri deti. Medzi nimi boli blonďaví súrodenci Myrcella a Tommen, ktorí spolu začali v súkromí chodiť, našťastie, v reáli ich nespája spoločná krv. Nevedno, ako to je medzi nim teraz, no istú dobu zásobili sociálne siete spoločnými fotografiami.

https://www.instagram.com/p/0aAWOGkbLc/


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť