Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

Filmy, ktoré sme videli všetci, no pred kamošmi to určite nepriznáme

Každý z nás má medzi obľúbenými jeden z podobných filmov.


Každý z nás má nejaké to potešenie, ktoré ale radšej ukrýva v tajnosti. V anglickom jazyku je na to perfektný výraz „guilty pleasures“, pričom podeň možno zaradiť takmer všetko, od filmov cez hudbu až po obľúbenú sladkosť. Všetci poznáme pesničky, ktoré by sme dali do tohto zoznamu a na konci dňa na ne spoločne tancujeme, no aj napriek tomu sú zahalené rúškom hanby.

Rovnako obľúbené máme aj filmy, ku ktorým sa ale priznávame až po niekoľkých panákoch, lebo sa za ne z nejakého dôvodu tak trochu hanbíme. Pre mužov to sú možno super sladké, romantické filmy, pre iných filmy s veľmi nízkym hodnotením, prípadne také, ktoré sú považované za totálne kraviny bez akejkoľvek pointy.

Friends with benefits

Tento film má síce hodnotenie 72 % a skvelé obsadenie, no svojím dejom patrí medzi bežné romantické filmy. Výnimočný je možno práve tým, že v ňom hrá nádherná Mila Kunis a Justin Timberlake, a treba uznať, že im to spolu veľmi ladí. Medzi obľúbenými ho majú rovnako chalani, ako aj baby.

Sony Pictures / MovieStillsDB

Láska nebeská

Jeden z tých filmov, ktoré by sa dali označiť ako romantické klišé. Každý z nás si však občas potrebuje pozrieť niektorý z romantických filmov, keď má náladu pod psa, prípadne, keď nedokáže vnímať nejaký zložitý dej filmu.

Srbský film

Film, ktorý videlo len veľmi málo ľudí a naozaj len tí odvážni so silným žalúdkom (alebo zvrátenou mysľou) ho dokážu dopozerať. Patrí presne k tým filmom, na ktoré sú len dva názory: buď sa niekomu páčil, alebo by bol najradšej, ak by takýto film neexistoval. 

Hady v lietadle

Nie, nejde o film pre dospelých. Určite sa v zozname guilty pleasures filmov nájde mnoho takýchto filmov, ktoré by sa dali označiť ako katastrofické. Nik však netuší, či je katastrofa to, že ich natočili, alebo tie elementy, ktoré vo filmoch katastrofy spôsobujú.

Valentín, tip na darček

Mohlo by ťa zaujímať:

Tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíš svoju polovičku

Norbit

Všetci máme v životoch tú trápnu komédiu, ktorú si vždy rád pozrieš, stokrát sa zasmeješ na rovnakých trápnych vtipoch a nikomu o tom nikdy nehovoríš. Toto by mohla byť jedna z nich.

Twilight

Takmer každé násťročné dievča sa priznáva k tomu, že si fičalo nielen na tomto filme, ale aj na knihách. Cítiť sa trápne v kolektíve bolo vždy príjemnejšie. 

Päťdesiat odtieňov sivej

A je úplne jedno, ktorá z jeho častí. Príbeh o bohatom týpkovi a slečne, ktorá sa do neho zamiluje, okorenený o light erotiku, videli nielen mnohé ženy, ale aj muži, ktorí sa k tomu nepriznávajú.

Universal Pictures / MovieStillsDB

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.