Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana
Tlačová správa v spolupráci s Yvents

Finále YGames PRO Series CS:GO prichádza už dnes. Zvíťazí Astralis Talent alebo DomiNation eSports?

Zástupca CZ/SK scény Dynamo Eclot zabojuje o 3. miesto v turnaji. Sledujte livestream od 17:00.


Súboj o rekordný prizepool 45 000 € (1 067 000 KČ) 3. ročníka CS:GO ligy YGames PRO Series je takmer na konci. Už v stredu 7.6. prichádza grandfinále súťaže, v ktorom uvidíme 4 najlepšie tímy v zápasoch o tretie miesto a prvenstvo.  

Do boja o trofej a najväčšiu čiastku z prizepoolu (15 000 €) sa zapoja tímy z Dánska a Maďarska. Astralis Talent v zostave s hviezdnym hráčom Xyp9x-om sa prebojovali do finále cez poľský tím Ignis Serpens. Najlepší maďarskí hráči v zostave DomiNation eSports si v tesnom semifinále poradili s domácim tímom Dynamo Eclot.  

Yvents

Sledujte finálový livestream v stredu od 17:00 na Twitchi a držte palce svojmu favoritovi na výhru. O komentár zápasov sa postará Talent tím v zložení – Joshua, teCkoO, Ray, Sajmon a The RoughBaby.  

Livestream YGames PRO Series prináša okrem zápasov aj súťaže o skvelé ceny. Zbierajte sledovaním tzv. Twitch body (powered by VÚB banka) a vymeňte ich za hodnotné ceny – kupóny do Fortuna, herné periférie ACER Predator, ESET antivírus, CS:GO skiny od Fany CS:GO shop, energetické nápoje Crazy Wolf, dres tímu Sampi alebo merch ligy). 

Harmonogram – Grandfinále – 7.6.

  • 17:00 – Zápas o 3. miesto – Dynamo Eclot vs Ignis Serpens 
  • 20:00 – Finále – Astralis Talent vs DomiNation esports 
Yvents

Presný rozpis zápasov a viac informácií o lige nájdete na oficiálnom webe a taktiež na najznámejšom CS:GO portáli HLTV.   

Na výsledky finále si môžete staviť (platí nad 18 rokov) vďaka generálnemu partnerovi ligy – Fortuna. Môžete tak ukázať svoju znalosť domácej a zahraničnej scény a zároveň získať odmenu navyše. Kurzy na posledný herný deň nájdete tu.

Yvents

Ktorý tím nakoniec získa víťazstvo v 3. sezóne YGames PRO Series? Bude to dánska zostava Astralis Talent alebo známa pätica maďarských hráčov DomiNation eSports, ktorej tesne ušlo víťazstvo v prvej sezóne ligy? Podarí sa domácemu tímu Dynamo Eclot získať bronzovú priečku? Sledujte livestream a dozviete sa viac. 


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.