Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Finálny súboj je tu. Trailer na záver 4. série Stranger Things srší emóciami a epickosťou

Vyvrcholenie štvrtej série dorazí 1. júla.


Premiéra posledných dvoch epizód štvrtej série kultového sci-fi seriálu Stranger Things sa nám pomaly, ale isto blíži, takže Netflix včera vypustil do sveta nový trailer. A ten láka na skutočne epické zavŕšenie! Hoci nás štvrtá séria zatiaľ neodpálila tak, ako tie predchádzajúce (viac si môžeš prečítať v recenzii), stále sme zvedaví, ako to bratia Dufferovci zakončia.

Mohlo by ťa zaujímať:

Videli sme prvú časť štvrtej série Stranger Things. Dočkali sme sa epickej pecky, alebo skôr sklamania?

Dostane sa Hopper (David Harbour) z väzenia? Podarí sa Eleven (Millie Bobby Brown) ovládnuť svoje sily? A čo záporák Vecna (Jamie Campbell Bower)? Nebude pre hrdinov až príliš ťažkým súperom? Napokon, aj v samotnom traileri zaznie, že tentokrát z toho naši obľúbenci nemusia vyviaznuť živí…

Netflix / MovieStillsDB

Epické zavŕšenie?

Posledné dve časti nesú názov Papa a The Piggyback a rovnako ako doterajšie epizódy sa budú tešiť štedrej stopáži. Papa má hodinu a pol a The Piggyback až dve a pol hodiny! Práve dĺžka nám doteraz bola tŕňom v oku, tak uvidíme, či ju tvorcovia dokážu v závere adekvátne obhájiť.

Z hercov, pravdaže, opäť uvidíme aj Winonu Ryder, Finna Wolfharda, Gatena Matarazza, Caleba McLaughlina, Nataliu Dyer, Sadie Sink, Charlieho Heatona, Joea Keeryho, Mayu Hawke či Noaha Schnappa.

Samotná ukážka na nás pôsobí veľmi dobre a sľubuje naozaj veľkolepý a nervydrásajúci záver, v ktorom nebude núdza o napätie, ale aj emócie. Či sa tvorcom naozaj podarí naplniť vysoké očakávania. Dozvieme sa to už 1. júla. Na EMEFKA ti krátko po premiére prinesieme aj recenziu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť