Firma chcela zachovať medzi pracovníkmi hygienu, no urobila si zlé meno

Nie každý virál je dobrý virál.

Zdroj: Twitter @HishamFageeh

Máme tu epidémiu koronavírusu a týka sa takmer celého sveta. Upozorňuje sa na to, aby ľudia dodržiavali hygienu, poriadne si umývali ruky s vodou a mydlom a používali antibakteriálne gély.

Zvýšená hygiena nastala aj na mnohých pracoviskách, kde sa denne premelú desiatky ľudí. Niektoré firmy však majú na to obzvlášť zvláštne postupy. O tom, ako sa táto firma rozhodla urobiť si poriadnu hanbu, informoval portál Daily Dot.

Ich kreativita sa nestretla s pochopením

Na Twitteri sa objavili fotografie z ropnej spoločnosti Aramco, na ktorých je ich zamestnanec, ktorý je doslova živým stojanom na antibakteriálne mydlo.

Firma zrejme chcela upozorniť svojich zamestnancov na zvýšenú hygienu a presvedčiť sa o tom, že ju budú ich zamestnanci naozaj dodržiavať. Na fotografiách vidíme zamestnanca, ktorý má na sebe rúško a je na ňom pripevnená špeciálna tabuľa s nápisom: dezinfekcia rúk.


Mnoho ľudí, ktorí sa s fotografiami tohto zamestnanca stretli, okamžite firmu odsúdili. Je to jednoznačne veľmi zlý krok, a ak si firma myslela, že je to kreatívny nápad, tak sa mýlila. Chudák človek, ktorý sa musel stať živým nosičom dezinfekcie na ruky, je zjavne frustrovaný zo svojej úlohy aj na fotografiách.

Ľudia označili tento akt za rasistický a dehonestujúci. Magazín Middle East Eye upozornil túto ropnú spoločnosť na ich správanie. Tá sa následne na Twitteri vyjadrila, že činnosť stopli a podniknú kroky, aby sa to viac neopakovalo. Ešte predtým však napísali, že považujú tento akt za urážlivý, no chcú zdôrazniť, aké je dôležité, aby boli zamestnanci po vypuknutí koronavírusu svedomití.

Viacerí ľudia sa nad fotografiami pozastavili a ihneď firmu za tento počin odsúdili. Zdá sa tak, že nielen na Slovensku sú firmy, ktorých kreatíva súvisiaca s koronavírusom nedopadla najlepšie. Nuž, nie každá viralita je fajn.

Zdroj: dailydot.com

Reagujte!
Grr Grr
10
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žene sa podarilo vtipne napáliť chlapíka, ktorý si od nej pýtal nahé fotky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME