Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Firma hľadá profesionálneho ochutnávača cukroviniek. Ponúka ročný plat 76-tisíc eur

Výhodou je, že práca sa dá robiť aj štýlom home office.


Práca snov? Kanadská spoločnosť Candy Funhouse, ktorá vyrába najrôznejšie sladkosti, začala zháňať niekoho na novú pozíciu Chief Candy Officer (v preklade teda niečo ako Hlavný správca sladkostí). Čo by malo byť jeho úlohou?

Ako píše portál LADbible, zamestnanec musí ochutnávať výrobky danej spoločnosti. Tam patria lízanky, cukríky a všakovaké ďalšie sladké pochutiny. Skvelý job, nie? Candy Funhouse zaň ponúka aj solídny plat 100-tisíc kanadských dolárov (niečo cez 76-tisíc eur) za rok. Záujemcovia môžu prácu navyše vykonávať aj z pohodlia domova (musia však byť z Kanady alebo Ameriky).

sladkosti, degustátor, ochutnávač sladkostí, práca, zamestnanie
Shutterstock

Ochutnať treba viac ako 3-tisíc produktov

„Pracovníci majú možnosť pracovať buď z Toronta v Kanade (kanadskí obyvatelia) alebo z Newarku, New Jersey (americkí obyvatelia),“ uviedla spoločnosť v inzeráte. „Za plat 100-tisíc dolárov ročne budete schvaľovať všetky cukrovinky v ponuke a rozhodovať, či udeliť alebo neudeliť každej pochúťke oficiálnu pečiatku CCO (Chief Candy Officer).“

Zástupcovia spoločnosti dodali, že ochutnať bude treba až 3 500 produktov za jeden mesiac! To by ale mohlo znamenať, že sa ľuďom táto práca veľmi rýchlo zunuje, prípadne si vypestujú dokonalú averziu voči sladkostiam. Na druhej strane, iste sa nájde dosť takých, ktorí sladkosti milujú v akomkoľvek množstve a táto práca by pre nich bola požehnaním.

sladkosti, degustátor, ochutnávač sladkostí, práca, zamestnanie
Shutterstock

Keďže si však Candy Funhouse uvedomuje, že po sladkostiach najviac pasú najmä deti, prácu ponúka „komukoľvek nad päť rokov“. „Všetko, čo potrebujete, je vášeň pre sladkosti, pop kultúru a chuť na sladké!“ dodala firma. O pozíciu sa už stihlo zaujímať viac ako 200 potenciálnych uchádzačov, firma si teda bude môcť vybrať toho najlepšieho z najlepších.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.