Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Firma ponúka záujemcom finančnú odmenu za to, že si pozrú všetky diely série Rýchlo a zbesilo

Ich úlohou bude zdokumentovať každú autohaváriu v sérii.


Fanúšikovia akčnej série Rýchlo a zbesilo sa už určite tešia na jej blížiaci sa desiaty diel. Portál Unilad ale priniesol správu, že sa môžu zapojiť do nevšednej výzvy. Spoločnosť FinanceBuzz totiž hľadá niekoho, kto si pozrie všetky diely ságy a ponúka za to aj odmenu tisíc dolárov (cca 909 eur).

Na webovej stránke spoločnosti sa dočítame, že hľadá niekoho, kto bude schopný „zhodnotiť poškodenie áut vo všetkých 10 filmoch“.

Firma ponúka záujemcom finančnú odmenu za to, že si pozrú všetky diely série Rýchlo a zbesilo
MovieStillsDB / Universal Picutres

„Pred blížiacou sa premiérou Rýchlo a zbesilo 10 hľadáme niekoho, kto by si pozrel všetky diely série. To je viac ako 20 hodín ságy, počas ktorých budete sledovať poškodenia vo všetkých automobilových zrážkach,“ píše sa na webe. „Náš tím vaše zistenia použije na odhadnutie poistného dopadu bezohľadnej jazdy v tejto sérii.“

Vyčíslenie nákladov

Aby toho nebolo málo, k sľúbenej tisícke je spoločnosť ochotná prihodiť ďalších sto dolárov na pokrytie nákladov za streamovanie, lístky do kina a občerstvenie. Zástupcovia FinanceBuzz sa vyjadrili, že pomáhajú ľuďom ušetriť peniaze, čo platí aj pre poistenie ich áut. Zaujíma ich teda, čo by s nákladmi urobila podobne šialená jazda, akú sme videli v ságe Rýchlo a zbesilo.

„Tiež sme zvedaví, či sa počet zdemolovaných áut počas histórie značky zvýšil alebo znížil,“ dodali. Záujemcovia o túto prácu musia mať trvalý pobyt v Spojených štátoch a hlásiť sa môžu do 19. mája.

Firma ponúka záujemcom finančnú odmenu za to, že si pozrú všetky diely série Rýchlo a zbesilo
MovieStillsDB / Universal Pictures

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje