Firma predstavila nový módny trend. Džínsy, vďaka ktorým budeš vyzerať, akoby si sa pomočil

No… veľmi svojské módne umenie.

Zdroj: Shutterstock

Módne výstrelky sú často úplne bláznivé, absurdné a človek vlastne ani nechápe, ako ich niekto môže predávať. Ale čo my vieme, možno sa práve z týchto dnes vysmievaných kúskov stanú trendy budúcnosti.

Svoje miesto v žiari reflektorov si chcú uchmatnúť aj džínsy, ktoré sú naozaj netradičné, informuje portál LADbible. Vyzerajú totiž, akoby sa ich nositeľ pomočil. Za výrobou týchto džínsov stojí spoločnosť Wet Pants Denim, ktorej sa zrejme zdá predaj takéhoto oblečenia ako solídny biznis plán.

Trend budúcnosti?

Firma na svojej stránke uvádza, že každý pár džínsov je farbený zvlášť, ide teda o jedinečný originál. Zákazníci si navyše môžu vybrať z rôznych farieb – modrej, šedej a bielej (s krásnou žltou škvrnou v rozkroku). Všetky sú dostupné za 75 dolárov (takmer 62 eur). Pokiaľ sa ti nechce kupovať nové džínsy, existuje aj možnosť zaslať spoločnosti vlastný kus nohavíc, ktorý ti následne pracovníci zafarbia. Za túto službu si zaplatíš 30 dolárov (cca 24,64 eur).

Firma zároveň ponúka aj rôzne klobúky s nápismi ako: „Make Wet Pants Feel Dry Again“ (Spravte z mokrých nohavíc opäť suché), či „Wet Look, Dry Feel“ (Na pohľad mokré, na pocit suché). Spoločnosť dokonca predstavila aj vlastnú kryptomenu P***Coins, ktorou môžeš za tovar zaplatiť. Treba ale dodať, že aspoň zatiaľ sú služby firmy dostupné len v Spojených štátoch amerických. Aj keď nepochybujeme, že aj u nás by sa našlo viacero ľudí, ktorí by o podobné, ehm, svojské džínsy mali záujem.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
25
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 výborných filmov, pri ktorých si (možno) netušil, že sú modernizáciami klasických príbehov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME