Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Módne výstrelky sú často úplne bláznivé, absurdné a človek vlastne ani nechápe, ako ich niekto môže predávať. Ale čo my vieme, možno sa práve z týchto dnes vysmievaných kúskov stanú trendy budúcnosti.

Svoje miesto v žiari reflektorov si chcú uchmatnúť aj džínsy, ktoré sú naozaj netradičné, informuje portál LADbible. Vyzerajú totiž, akoby sa ich nositeľ pomočil. Za výrobou týchto džínsov stojí spoločnosť Wet Pants Denim, ktorej sa zrejme zdá predaj takéhoto oblečenia ako solídny biznis plán.

Trend budúcnosti?

Firma na svojej stránke uvádza, že každý pár džínsov je farbený zvlášť, ide teda o jedinečný originál. Zákazníci si navyše môžu vybrať z rôznych farieb – modrej, šedej a bielej (s krásnou žltou škvrnou v rozkroku). Všetky sú dostupné za 75 dolárov (takmer 62 eur). Pokiaľ sa ti nechce kupovať nové džínsy, existuje aj možnosť zaslať spoločnosti vlastný kus nohavíc, ktorý ti následne pracovníci zafarbia. Za túto službu si zaplatíš 30 dolárov (cca 24,64 eur).

Firma zároveň ponúka aj rôzne klobúky s nápismi ako: „Make Wet Pants Feel Dry Again“ (Spravte z mokrých nohavíc opäť suché), či „Wet Look, Dry Feel“ (Na pohľad mokré, na pocit suché). Spoločnosť dokonca predstavila aj vlastnú kryptomenu P***Coins, ktorou môžeš za tovar zaplatiť. Treba ale dodať, že aspoň zatiaľ sú služby firmy dostupné len v Spojených štátoch amerických. Aj keď nepochybujeme, že aj u nás by sa našlo viacero ľudí, ktorí by o podobné, ehm, svojské džínsy mali záujem.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.