Firma vybabrala so zamestnancami, ktorí trávia veľa času na záchode, „kontrolou zápachu“

Už žiadne flákanie!

Zdroj: © Profimedia

Všetci máme takého kolegu. Toho, ktorý osem hodín denne, päť dní v týždni, robí doslova holé h*vno a keby sa jeho výplata odrážala od pracovného výkonu, do dvoch mesiacov by pánko skapal od hladu.

Nikto presne nevie, načo ho šéf vlastne platí. Keď sa práve nešpára v nose, tak ťahá na balkóne jednu cigu od druhej, a v momente, ako mu pľúcne kapacity vypovedajú službu, zasadne na biely trón. Tam si čučí, ráta kachličky a sporadicky ťuká do mobilu dobré dve hodiny, a nejaké termíny či deadliny mu žily vonkoncom netrhajú.

A čo je na tom úplne najhoršie? Že mu vlastne nikto nič nemôže, lebo za prehnanú črevnú aktivitu sa predsa výpoveď nedáva. Ako to teda celé vyriešiť? Ako oddeliť „profesionálnych sráčov“ od tých, ktorí sa naozaj nepohodli so svojím obedom? Táto firma našla riešenie… no že by sa dalo nazvať práve šťastným, to asi nie.

Zamestnanec našiel pri WC-ku nemilý oznam

Chlapík menom Rajeev Agrawal sa nedávno podelil na Twitteri o oznam, na ktorý narazil pri vstupe do kancelárskych toaliet. Oznam, prosím pekne, hlásal: Ak sa niekto zdrží na toalete dlhšie ako 10 minút, bude nutné po ňom vykonať „kontrolu zápachu“, aby bolo jasné, že sa len nehral na telefóne. Ak záchod nebude páchnuť, meno daného zamestnanca bude nahlásené vedeniu. 

Každému normálnemu človeku sa teraz v hlave vynorilo minimálne milión dvesto otázok. Ktorému chudákovi-zamestnancovi pripadne na plecia táto nádherná úloha, čuchať toaletné pozostatky svojich kolegov? Bude sa losovať z klobúka? Doplní šéf toto honosné zadanie aj do pracovnej zmluvy?

© Profimedia

Je ich veľa, no odpovede žiadne. A tak nám teraz v tejto fáze bude musieť stačiť vedieť, že naozaj niekde na svete existuje šéf, ktorý natoľko dbá na produktivitu svojich podriadených, že im nedá pokoja ani v onej oáze pokoja. Nuž… aj taký je život.

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Myšlienky, ktoré majú ženy v hlavách pri mužoch a ktoré by nemali hovoriť nahlas

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME