Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Rovnako ako ženy, aj muži dokážu venovať svojmu výzoru špeciálnu starostlivosť. Podobne ako to je u žien s vlasmi, je nevyhnutná starostlivosť aj u mužov, ktorí sa rozhodli mať bradu. Všelijaké kondicionéry, vosky či špeciálne kefky sú súčasťou rutiny mnohých bradatých mužov. Nie vždy im však môžu tieto veci pomôcť, preto sa rozhodla firma Aberlite vytvoriť žehličku na bradu a mužom tak uľahčiť úpravu brady. 

Žehličky nepatria do rúk len ženám

Či už hovoríme o žehličkách na vlasy, tobôž o žehličkách na oblečenie, rovnako ako ženám, patria do rúk aj mužom. Potvrdzuje to značka Aberlite, ktorá sa rozhodla mužom spríjemniť úpravu svojej bujnej brady. Keďže je mnohokrát nepoddajná a vyžaduje si časté zastrihávanie a česanie, firma vytvorila žehličku na bradu, ktorá dokáže mnohé tieto úkony nahradiť.

Profimedia.sk

Všetci dobre vieme, že chlpy na brade sú 3-krát pevnejšie ako naše vlasy, preto je ich úprava mnohokrát aj trojnásobne náročnejšia než s vlasmi. Táto žehlička však zabezpečí, že sa nepoddajné a silné chlpy uhladia do toho správneho tvaru a navyše získajú krásny lesk.

Ideálny nástroj pre bradatých mužov

Žehlička na bradu sa od tej na vlasy líši najmä svojou veľkosťou. Funguje na princípe kefy, pričom si muž môže nastaviť teplotu a následne bradu len prečesáva.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Páni si môžu vybrať z ôsmich rôznych nastavení žehličky podľa toho, akú majú dĺžku brady, a tiež stupeň nepoddajnosti. Každý jeden zub kefy je na konci ukončený čapíkom, ktorý zabraňuje šíreniu tepla zo žehličky, aby si muži nepopálili pokožku. Výrobcovia o žehličke hovoria, že sa hodí mužom s rôznymi dĺžkami brady.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.