Firma vytvorila špeciálnu žehličku pre mužov s nepoddajnou bradou

Žehlička môže mužom ušetriť dlhé minúty pri úprave brady.

Zdroj: Profimedia.sk

Rovnako ako ženy, aj muži dokážu venovať svojmu výzoru špeciálnu starostlivosť. Podobne ako to je u žien s vlasmi, je nevyhnutná starostlivosť aj u mužov, ktorí sa rozhodli mať bradu. Všelijaké kondicionéry, vosky či špeciálne kefky sú súčasťou rutiny mnohých bradatých mužov. Nie vždy im však môžu tieto veci pomôcť, preto sa rozhodla firma Aberlite vytvoriť žehličku na bradu a mužom tak uľahčiť úpravu brady. 

Žehličky nepatria do rúk len ženám

Či už hovoríme o žehličkách na vlasy, tobôž o žehličkách na oblečenie, rovnako ako ženám, patria do rúk aj mužom. Potvrdzuje to značka Aberlite, ktorá sa rozhodla mužom spríjemniť úpravu svojej bujnej brady. Keďže je mnohokrát nepoddajná a vyžaduje si časté zastrihávanie a česanie, firma vytvorila žehličku na bradu, ktorá dokáže mnohé tieto úkony nahradiť.

Profimedia.sk

Všetci dobre vieme, že chlpy na brade sú 3-krát pevnejšie ako naše vlasy, preto je ich úprava mnohokrát aj trojnásobne náročnejšia než s vlasmi. Táto žehlička však zabezpečí, že sa nepoddajné a silné chlpy uhladia do toho správneho tvaru a navyše získajú krásny lesk.

Ideálny nástroj pre bradatých mužov

Žehlička na bradu sa od tej na vlasy líši najmä svojou veľkosťou. Funguje na princípe kefy, pričom si muž môže nastaviť teplotu a následne bradu len prečesáva.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Páni si môžu vybrať z ôsmich rôznych nastavení žehličky podľa toho, akú majú dĺžku brady, a tiež stupeň nepoddajnosti. Každý jeden zub kefy je na konci ukončený čapíkom, ktorý zabraňuje šíreniu tepla zo žehličky, aby si muži nepopálili pokožku. Výrobcovia o žehličke hovoria, že sa hodí mužom s rôznymi dĺžkami brady.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Spoznáš Disney princezné len na základe abstraktnej kresby?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME