Fotka Čaputovej z návštevy školy sa stala vďačným materiálom pre vtipné fotomontáže

Celkom výnimočne sú tu vtipy z politického prostredia, ktoré svojej obeti drvivo nenakladajú.

Zdroj: EMEFKA

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová jednoznačne patrí medzi veľmi aktívne hlavy štátu. Namiesto toho, aby sa zašívala v pracovni alebo na golfovom ihrisku, cestuje po Slovensku a zahraničí, aby bola v kontakte s občanmi a zahraničnými partnermi. Zatiaľ jej to celkom ide.

Prvý deň nového školského roka je výnimočný deň a pani prezidentka sa ho rozhodla stráviť v spoločnosti školákov. Cieľom neobyčajnej návštevy sa stala Základná škola Turnianska v Petržalke. Počas slávnostného otvorenia školského roka prezidentka vyzvala deti, aby neboli sebeckí „zmrdi“ a snažili sa druhým pomáhať vždy, keď majú možnosť. Len ona to povedala oveľa krajšie.

Ako to tak býva, nechýbali, samozrejme, ani desiatky fotoaparátov a kamier, ktoré sledovali každý jeden krok hlavy štátu. Zopár záberov zo školskej návštevy získalo na Instagrame vyše 20-tisíc srdiečok. Jednoznačne najviac zaujala prvá fotka z príspevku.

Táto fotka pani prezidentky z návštevy základnej školy zaujala najviac

View this post on Instagram

Dnes som ako prezidentka prišla medzi deti na „zelenú“ základnú školu na Turnianskej ulici v Petržalke. Keď som bola malá, nevedela som, že raz budem prezidentkou. Vedela som ale, že chcem robiť dobro a pomáhať ostatným ľuďom. A to sa dá, aj keď nie ste prezidentmi a prezidentkami. Malým prváčikom som povedala, že každý môže pomáhať a robiť svet lepším. Aj oni tu a teraz. Môžu pomôcť mamine a ocinovi, svojim starým rodičom, súrodencom, alebo aj spolužiakom a spolužiačkam. Teším sa, že na začiatku nového školského roka som navštívila školu, ktorá vedie žiakov k ochrane životného prostredia. Sami môžu vymýšľať enviro aktivity, vysádzajú stromy, recyklujú, nahradili plastové fľaše a učia sa aj na záhrade. Milí rodičia, každý z nás chce mať dokonalé dieťa, odraz nás samých alebo našich nenaplnených túžob. No nezabúdajme na to, že chyby a prešľapy nás často formujú viac ako úspechy. Myslime na to, keď sa deťom nebude dariť. Namiesto kritiky im podajme pomocnú ruku a namiesto kriku im venujme viac času. Panie učiteľky, páni učitelia! Viem, že vašu rolu beriete nadovšetko vážne a uvedomujete si zodpovednosť, ktorú máte za formovanie detí, ktoré raz budú dospelými občanmi tejto krajiny. Viem, že urobíte všetko preto, aby z nich vyrástli zodpovední a féroví ľudia. Vaša úloha je ťažká a často nedocenená. Dovoľte mi, aby som Vám aspoň takto symbolicky poďakovala.

A post shared by Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova) on

Každý, kto má skúsenosť s memes, vie, že táto fotka ponúka skvelú príležitosť popustiť medze fantázie a kreatívne sa realizovať. Fotka sama o sebe nie je ničím špeciálna, človek ale vidí, že si o to jednoducho koleduje. Slovenský internet sa na fotografii krásne odbavil a pripravil zopár podarených montáží:

No hybaj na jeden!

Gepostet von EMEFKA am Dienstag, 3. September 2019

Slunce Seno Čaputová (Jaro)👇👇👇merch.sk/zomri

Gepostet von Zomri am Montag, 2. September 2019

Prvý školský deň https://www.dobrenoviny.sk/c/171692/prezidentka-otvarala-skolsky-rok-v-petrzalke-v-skole-ktora-ide-prikladom

Gepostet von Bagristov sprievodca galaxiou am Montag, 2. September 2019

Gepostet von Keby som mal meme am Montag, 2. September 2019

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Príbuzné slová, ktorých významy si zvykneme často zamieňať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME