Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Fotky so zrkadlom bývajú zradné a často zachytia aj to, čo nechceš. Že tvoja izba vyzerá ako po leteckom nájazde ozbrojených vzdušných síl, že si handru nechytil do ruky od minulých Vianoc alebo že si sa vo photoshope trochu pohral s vlastnými proporciami. Lebo ten neprirodzene spuchnutý bicák určite nikomu podozrivý nebude… Je toho dosť.

Nakoľko zákerné také obyčajné zrkadlo môže byť, zistila na vlastnej koži aj táto mladá Škótka. Connie White z Falkirku v sobotu večer doma zapózovala v krátkych červených šatách a spokojná s výsledkom sa rozhodla fotku postnúť na svoj instagram. Nič zvláštne si na nej nevšimla. Jej internetoví priatelia však áno.

Na fotke sa medzi jej nohami zjavil nevhodný detail

22-ročná žena si ničnetušiac čítala komentáre a nevedela pochopiť, prečo sa stále skloňuje mužský pohlavný orgán. Pozrela sa teda na fotku bližšie… a zbadala to, na čo ju komentujúci toľko upozorňovali. Odraz vlastnej nohy v zrkadle skončil presne medzi jej nohami a Connie vďaka nemu vyzerala ako pomerne obdarený muž. 

Z komickej snímky sa stal okamžitý virál

Škótke prišla celá situácia natoľko komická, že sa s ňou podelila aj na Twitteri. „Neverím. Toto som pridala na instagram a ľudia začali komentovať, že to vyzerá ako vták,“ napísala k príspevku, z ktorého sa stal okamžitý virál. Momentálne má viac ako 25-tisíc lajkov a používatelia v komentároch sa na jej faux pas dobre bavia.

Shutterstock

„Som rada, že si to postla. Väčšina báb by sa od hanby chcela prepadnúť pod zem, ale aj o takýchto veciach je život,“ napísala jedna z komentujúcich a dodala, že je super, ak sa človek vie zasmiať aj na sebe. „Chvíľu mi to trvalo, ale napokon som si to všimol. Je to teda riadna kláda,“ napísal zase niekto ďalší.

Zdroj: connieiwhite / Twitter 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť