Fotka tohto šteniatka sa stala virálom z bizarných dôvodov. Ľudia obdivujú jeho zadok

Majiteľke 4-mesačného šteniatka sa podarilo zachytiť komický záber.

Zdroj: © Shutterstock

Žijeme v dobe, kde sa vzhľad cení nad všetko ostatné a u nežného pohlavia to platí ešte dvojnásobne. Je úplne jedno, či má v hlave prievan, či vie, alebo nevie uvariť segedín, alebo v prípade núdze vymeniť žiarovku. Hlavne, že sa na ňu pekne pozerá. A tak to potom aj vyzerá.

Niektoré ženy by sa za dokonalým telom išli potrhať. Chcú mať neviditeľný pás, veľké pery a zadok ako jedna z Kardashianiek, ideálne tá, ktorá sa preslávila videom pikantného charakteru a odvtedy si žije na značne vysokej nohe. Podľa nás by sa na to mali vykašľať. Po prvé preto, že hnať sa celý život za abstraktným ideálom krásy je fakt na slučku, a po druhé…

No po druhé predsa preto, že nech už by sa aj na hlavu postavili, nikdy nebudú mať taký dobrý zadok ako tento pes. 4-mesačné šteniatko zlatého retrívera sa nedávno stalo virálom a jeho pozadie momentálne pretriasa celý internet. Všetko vďaka jednej jedinej (ne)vydarenej fotke.

Majiteľka psa, 21-ročná študentka psychológie z Texasu Alyssa Guerra, sa jedného dňa rozhodla urobiť to, čo má každý majiteľ psa bežne na programe. Odfotiť sa s ním. Zobrala chlpáča na ruky, pritisla si ho k hrudi a cvakla zopár selfíčok. Až keď si ich spätne prezerala, zistila, čo sa jej podarilo zachytiť. 

Podľa vlastných slov sa „smiala tak veľmi, až takmer plakala“. Ako držala psíka, ktorý sa mimochodom volá Porter, v náručí, koža na chrbte sa mu vtipne nahromadila nad jej rukou. Vo výsledku to teda vyzerá, akoby mal Porter pekne tvarovaný ľudský zadoček, ktorý by mu mohla nejedna modelka závidieť.

Alyssa sa rozhodla o komickú fotku podeliť s internetom. Tam si za krátku chvíľu vyslúžil viac ako milión lajkov, čo študentku naozaj zaskočilo. „Nečakala som, že sa z toho stane taký virál,“ vysvetľuje na svojom Instagrame. „Bola som v šoku. Nestíhala som odpisovať na všetky správy a komentáre, ale som rada, že sa Porterovi dostalo toľko pozitívnych ohlasov. Ľudia si mysleli, že je rozkošný.“ 

Zdroj: thegoldenporterlee / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ďalšou obeťou koronavírusu sú vianočné trhy v Bratislave

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME