Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Niektoré influencerky sa nevedia zmestiť do kože. Až sa miestami zdá, že s prvými 10-tisíc sledovateľmi na Instagrame neprichádza len „swipe-up“, ale aj enormný ego boost a pocit, že ti patrí svet a všetci naokolo sa z teba idú posr*ť. A presne o takýchto influencerkách bude aj nasledujúci príspevok z Redditu. Ich sebavedomie sa totiž nafukuje priamo úmerne s počtom zúfalcov, čo sú ochotní lajkovať im fotky, až sa jedného pekného dňa dostanú sem.

Do štádia, z ktorého niet návratu. Do štádia, v ktorom si nohami tak ďaleko od zeme, že už sa ani neunúvajú obzrieť späť a skontrolovať, či im náhodou totálne nepreplo. Do štádia, v ktorom internetové čísla zahmlievajú zdravý rozum a celé okolie si je isté, že im fakt preplo. Neznámy fotograf z Redditu sa nedávno podelil o skúsenosť s presne takouto „influencerkou“ a odporúčame ti pripútať sa. Bude to totiž jazda.

Slečna mala očividne pocit, že pán fotograf nemá čo od dobroty. Že celý deň len sedí, škrabe sa na guliach a čaká, až jedna z internetových princezien, čo by najradšej všetko zadarmo, obráti pozornosť jeho smerom. A aby potom mohol hodiny vymýšľať kompromis, ktorý bude aspoň čiastočne prínosný pre obe strany, len aby ho ona nakoniec obvinila z otrokárstva. Krásne, nie?

Takto vyzerala ich spoločná konverzácia

NotATransponster / Reddit / úprava redakcie
NotATransponster / Reddit / úprava redakcie
NotATransponster / Reddit / úprava redakcie
NotATransponster / Reddit / úprava redakcie

V tejto chvíli pohár jeho trpezlivosti pretiekol. To, že niektorí ľudia nechápu, ako fungujú peniaze, je totiž jedna vec. Nie všetci sa predsa rodíme s rovnakou mentálnou kapacitou, že? Ale keď od teba chce niečo len tak, za pekný úsmev, a potom ťa obviní, že sa ho vlastne snažíš vykoristiť… to už je trochu silná káva.

„Počuj, myslím, že toto nebude fungovať. Je veľa iných fotografov, ktorí budú (možno) ochotní urobiť, čo žiadaš, ale ja medzi nich nepatrím. Prajem ti veľa šťastia,“ odpísal jej fotograf v snahe zachovať si profesionalitu. Slečna sa neobťažovala. Začala sa rozkrikovať, že by jej mal pomôcť, že na fotkách bude vyzerať skvelo a že by to bolo určite prospešné pre jeho portfólio. 

© Shutterstock

No pravdu má, čo si, chudák, bez takejto klientky počne. Nakoniec nezabudla dodať, že je to vlastne „jeho smola“ a finálnym verdiktom, že je fotograf „neprofesionálny“, sa porúčala. Nuž, hádam to jeho kariéra po tomto rozchodí. 

Zdroj: NotATransponster / Reddit 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.