Fotograf sa podelil o bizarnú konverzáciu s „influencerkou“, ktorá čakala, že pracuje zadarmo

Niektorí ľudia si očividne nevidia na koniec nosa.

Zdroj: © Shutterstock

Niektoré influencerky sa nevedia zmestiť do kože. Až sa miestami zdá, že s prvými 10-tisíc sledovateľmi na Instagrame neprichádza len „swipe-up“, ale aj enormný ego boost a pocit, že ti patrí svet a všetci naokolo sa z teba idú posr*ť. A presne o takýchto influencerkách bude aj nasledujúci príspevok z Redditu. Ich sebavedomie sa totiž nafukuje priamo úmerne s počtom zúfalcov, čo sú ochotní lajkovať im fotky, až sa jedného pekného dňa dostanú sem.

Do štádia, z ktorého niet návratu. Do štádia, v ktorom si nohami tak ďaleko od zeme, že už sa ani neunúvajú obzrieť späť a skontrolovať, či im náhodou totálne nepreplo. Do štádia, v ktorom internetové čísla zahmlievajú zdravý rozum a celé okolie si je isté, že im fakt preplo. Neznámy fotograf z Redditu sa nedávno podelil o skúsenosť s presne takouto „influencerkou“ a odporúčame ti pripútať sa. Bude to totiž jazda.

Slečna mala očividne pocit, že pán fotograf nemá čo od dobroty. Že celý deň len sedí, škrabe sa na guliach a čaká, až jedna z internetových princezien, čo by najradšej všetko zadarmo, obráti pozornosť jeho smerom. A aby potom mohol hodiny vymýšľať kompromis, ktorý bude aspoň čiastočne prínosný pre obe strany, len aby ho ona nakoniec obvinila z otrokárstva. Krásne, nie?

Takto vyzerala ich spoločná konverzácia

NotATransponster / Reddit / úprava redakcie
NotATransponster / Reddit / úprava redakcie
NotATransponster / Reddit / úprava redakcie
NotATransponster / Reddit / úprava redakcie

V tejto chvíli pohár jeho trpezlivosti pretiekol. To, že niektorí ľudia nechápu, ako fungujú peniaze, je totiž jedna vec. Nie všetci sa predsa rodíme s rovnakou mentálnou kapacitou, že? Ale keď od teba chce niečo len tak, za pekný úsmev, a potom ťa obviní, že sa ho vlastne snažíš vykoristiť… to už je trochu silná káva.

„Počuj, myslím, že toto nebude fungovať. Je veľa iných fotografov, ktorí budú (možno) ochotní urobiť, čo žiadaš, ale ja medzi nich nepatrím. Prajem ti veľa šťastia,“ odpísal jej fotograf v snahe zachovať si profesionalitu. Slečna sa neobťažovala. Začala sa rozkrikovať, že by jej mal pomôcť, že na fotkách bude vyzerať skvelo a že by to bolo určite prospešné pre jeho portfólio. 

© Shutterstock

No pravdu má, čo si, chudák, bez takejto klientky počne. Nakoniec nezabudla dodať, že je to vlastne „jeho smola“ a finálnym verdiktom, že je fotograf „neprofesionálny“, sa porúčala. Nuž, hádam to jeho kariéra po tomto rozchodí. 

Zdroj: NotATransponster / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
13
Grr
Fuuj Fuuj
60
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
112
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
18 najdivnejších reklamácií, ktoré sa ľuďom naozaj podarilo vyreklamovať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME