Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

To, že sa majitelia značne podobajú na svojich štvornohých spoločníkov, nie je len naše zdanie. Je to vedecky podložený fakt. Ako prvý sa začal touto myšlienkou zaoberať Michael Roy z Kalifornskej univerzity v San Diegu a rozhodol sa na vlastnú päsť urobiť v neďalekom psom parku experiment. Čo zistil, platí dodnes – naši domáci miláčikovia sú len chlpatejšie verzie nás samých. 

Ďalším dôkazom do zbierky sú aj zábery profesionálneho fotografa Gerrarda Gethingsa, ktorý už nejaký ten piatok pracuje na projekte #doyoulooklikeyourdog a #doyoulooklikeyourcat. Podstata je zjavná. Fotograf cvakne domáceho miláčika, potom majiteľa a výsledné dve fotky spojí do koláže. A ako to vyzerá v praxi? To si môžeš pozrieť na vlastné oči.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

View this post on Instagram

These two. #doyoulooklikeyourdog

A post shared by Gerrard Gethings (@gezgethings) on

Zdroj: gezgethings / Instagram


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.