Typy frajeriek, ktoré tvoji kamaráti neznášajú, no nikdy ti to nepovedia

Každý raz chodil s tým dievčaťom, ktoré žiarlilo nielen na kamarátky, ale aj na kamarátov.

Zdroj: Elizabeth Meriwether Pictures / moviestillsdb.com

Vždy, keď sa tvoj kamarát zaľúbi, tak sa tešíš spolu s ním, lebo tak to predsa kamaráti robia. Občas sa však stane, že sa zaľúbi do osoby, ktorá sa k nemu nie úplne hodí. Nikto však nemá srdce povedať to dotyčnému, lebo je konečne šťastný.

A aj tak by to zaslepený láskou nevnímal. Sú rôzne typy frajeriek, ktoré tvoj kamarát (alebo aj ty) môže(š) mať, no ani jedna z nich nie je tá pravá. Lebo tú pravú majú radi aj tvoji kamaráti.

S permanentnou menštruáciou

Ako kamaráti absolútne netušíte, prečo sa s touto slečnou vôbec dal dokopy. Odkedy ste ich videli prvýkrát spolu, tak sa neustále len hádajú. Jej najčastejšie odpovede sú: „Neviem‘‘, „Nič mi nie je‘‘, „Nechaj ma na pokoji‘‘ a „Rob si, čo chceš‘‘.

Akonáhle si však jej frajer začne robiť, čo chce, tak prichádza dráma. Tvoj kamoš je neustále smutný, lebo sa spolu iba hádajú, a nik netuší, prečo ju vlastne chce a ostáva s ňou naďalej.

Otravná

Tá, ktorá s ním musí byť všade. Na pive, na futbale, všade. Už neexistuje nejaká pánska jazda ani chata plná alkoholu a zverín, nič. Už neexistuje ani váš kamarát. Už sú to len oni. Zrazu zanevrel na svoj starý život a je to úplne iný človek. Preto sa s ním ako kamaráti na chvíľu rozlúčite.

Helena Lopes, Pexels

Má veľa kamarátov

Slečna, ktorá sa zásadne kamaráti len s chalanmi. Občas to však vyzerá skôr tak, že má niekoľko tých frajerov a jej naozajstný partner sa cíti ako jej kamarát. Pri tejto žene sa len ťažko udržiava chladná hlava. Hlavne, keď flirtuje s tvojím najlepším kamarátom. Ale nie, on to naozaj nevidí.

Chce byť obľúbená

Tvojim kamarátom sa snaží tak veľmi zapáčiť, že im nosí torty, jedlá a volá vás neustále na grilovačky a iné posedenia u nej doma. Okrem toho sa snaží všetkých slobodných kamarátov zoznámiť so svojimi skvelými kamarátkami. Samozrejme, aby ste mohli spoločne chodiť na rande.

Henry Danger Love GIF by Nickelodeon - Find & Share on GIPHY

Tá, ktorá je trochu mužská

Keď s vami pozerá futbal alebo hokej, tak pri tom najviac zo všetkých nadáva. To, že pri každom odpití z piva si grgne na celú miestnosť, je už len taká maličkosť. Je to dievča, z ktorého princezná jednoducho nikdy nebude. V prípade, že sa chce niekto na párty biť, tak ona svojho frajera aj kamošov určite ochráni.

Niečo na nej nehrá

Slečna, ktorá má takú zvláštnu iskru v očiach. Môže byť nádherná, milá, no niečo na nej nehrá. Postupom času sa ukáže, že je nejakým spôsobom šialená. Volila Harabina, myslí si, že Zem je plochá alebo bude tvojmu kamarátovi robiť scény aj z totálnych maličkostí.

pexels (https://www.pexels.com/photo/affection-beautiful-blur-couple-289224/)

Tá, ktorá ho kompletne zmení

Buď s ňou začne chodiť do divadla, na balet a iné podujatia, na ktoré nikdy predtým nechodil. Prípadne sa z neho stane zrazu vegetarián, jehovista, no každopádne, už to nie je on. On vám však tvrdí, že to je úplne normálne a už predtým mal k týmto veciam vzťah a jedine s ňou môže byť konečne sám sebou.

Žiarlivá

Akonáhle jej frajerovi volá nejaké dievča, tak ho upodozrieva z nevery. Žiarli nielen na ženy, ale aj na mužov, a teda tvojich kamarátov. Preto sa postupne prestanete stretávať, lebo ty, zaslepený láskou, si vyberieš radšej ju ako ich.


Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
18
Fuuj
Fňuk Fňuk
16
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
22
Uups
Haha Haha
66
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík spred galantérky sa okamžite zaradil medzi legendy slovenského internetu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME