Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 23.2.2024
sk
Roman, Romana
cz
Svatopluk

Ako píše aj portál Aktuálně, francúzska tenistka Sara Čakarević dostala za zápas na turnaji v Prahe skutočne netradičnú odmenu. Jej netradičnosť spočíva v tom, že bola poriadne nízka. Tenistka sa o túto skutočnosť podelila na svojom oficiálnom twitterovom účte.

Profimedia

Za zápas totiž dostala len dve eurá. „To je to, čo dostanete, keď prehráte 8:10 v treťom sete s 291. hráčkou sveta,“ napísala Čarakević a priložila aj fotografiu „výplatnej pásky“. Aby sme boli presní, tak za zápas dostala 2,25 eura. „A tých 25 centov som ani nedostala!“ dodala tenistka.

V prvom kole kvalifikácie Čarakević podľahla Paule Ormaechea z Argentíny. V tejto fáze turnaja sa prehratý zápas honoruje 46 eurami, avšak z tejto sumy si treba odpočítať daň a poplatok za prihlášku. V čistom tak tenistke ostalo rovných 2,25 eur. Ako Čarakević dodala, zarobené peniaze utratila za kávu, ktorú si dopriala v uliciach malebnej Prahy. Zdôraznila tiež, že toto mesto patrí k jej najobľúbenejším. Jej nízky honorár jej názor naň, našťastie, nezmenil.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.