Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Ako píše aj portál Aktuálně, francúzska tenistka Sara Čakarević dostala za zápas na turnaji v Prahe skutočne netradičnú odmenu. Jej netradičnosť spočíva v tom, že bola poriadne nízka. Tenistka sa o túto skutočnosť podelila na svojom oficiálnom twitterovom účte.

Profimedia

Za zápas totiž dostala len dve eurá. „To je to, čo dostanete, keď prehráte 8:10 v treťom sete s 291. hráčkou sveta,“ napísala Čarakević a priložila aj fotografiu „výplatnej pásky“. Aby sme boli presní, tak za zápas dostala 2,25 eura. „A tých 25 centov som ani nedostala!“ dodala tenistka.

V prvom kole kvalifikácie Čarakević podľahla Paule Ormaechea z Argentíny. V tejto fáze turnaja sa prehratý zápas honoruje 46 eurami, avšak z tejto sumy si treba odpočítať daň a poplatok za prihlášku. V čistom tak tenistke ostalo rovných 2,25 eur. Ako Čarakević dodala, zarobené peniaze utratila za kávu, ktorú si dopriala v uliciach malebnej Prahy. Zdôraznila tiež, že toto mesto patrí k jej najobľúbenejším. Jej nízky honorár jej názor naň, našťastie, nezmenil.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť