Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Ľudia na internete si často vyhliadnu nejakú zvieraciu hviezdu, ktorá ich niečím neobvyklým zaujme. Len nedávno sme ti na EMEFKA priniesli článok o kanárikovi menom Barry, ktorý má fakt skvelý „účes“, no a teraz tvoju pozornosť nasmerujeme k ďalšiemu podarenému zvieratku. Je ním francúzsky buldog menom Rodney. Psík má dokonca aj vlastnú instagramovú stránku, na ktorej ho sleduje viac ako 24-tisíc ľudí.

Profimedia

Čím si ich Rodney vlastne získal?

Hlavne svojím talentom pre módu! Rodney totiž dokáže pózovať ako tie najlepšie modelky, navyše jeho pozadie je naozaj elegantné. Vyslúžil si pre to aj prirovnanie k influencerke Kim Kardashian či speváčke Cardi B. Rodneyho majiteľmi sú Chloe Dixon a jej snúbenec Brad zo Škótska. „Napadlo mi, že namiesto toho, aby som jeho fotky zverejňovala na svojom profile (čo stále robím), by som mu mohla vytvoriť vlastné konto,“ prezradila Chloe. „Potom, keď prišiel lockdown, napadlo mi: Prečo mu nezaložiť TikTok? Tak som to urobila.“

Majiteľka je svojím psíkom posadnutá

Na sociálnych sieťach si Rodney veľmi rýchlo našiel svoj oddaný fanklub. Chloe priznala, že mnohí jej tak trochu vyčítajú, že je svojím psíkom posadnutá. Ona to vlastne aj sama priznáva, keďže ju veľmi baví sa s ním hrať a fotiť ho.

„Ale podľa mňa je neuveriteľný, je viac než pes a láska, ktorú od psa dostanete, je bezpodmienečná. Môžete povedať, že som zaujatá, ale myslím si, že celý svet si zaslúži vidieť Rodneyho a jeho krásu.“ Podľa nej je Rodney veľmi láskavý a milý psík, ktorému skrátka patrí všetka sláva sveta a pre žiaru reflektorov sa narodil. Nemôžeme nesúhlasiť!

1.

2.

3.

https://www.instagram.com/p/CEUp92JJb1a/

4.

5.

https://www.instagram.com/p/B_iXj2iJ4j4/

6.

https://www.instagram.com/p/CCtnInaJpru/

7.

8.

9.

10.

https://www.instagram.com/p/CJhE50qJtCf/

Zdroj: Profimedia


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.