Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Ľudia na internete si často vyhliadnu nejakú zvieraciu hviezdu, ktorá ich niečím neobvyklým zaujme. Len nedávno sme ti na EMEFKA priniesli článok o kanárikovi menom Barry, ktorý má fakt skvelý „účes“, no a teraz tvoju pozornosť nasmerujeme k ďalšiemu podarenému zvieratku. Je ním francúzsky buldog menom Rodney. Psík má dokonca aj vlastnú instagramovú stránku, na ktorej ho sleduje viac ako 24-tisíc ľudí.

Profimedia

Čím si ich Rodney vlastne získal?

Hlavne svojím talentom pre módu! Rodney totiž dokáže pózovať ako tie najlepšie modelky, navyše jeho pozadie je naozaj elegantné. Vyslúžil si pre to aj prirovnanie k influencerke Kim Kardashian či speváčke Cardi B. Rodneyho majiteľmi sú Chloe Dixon a jej snúbenec Brad zo Škótska. „Napadlo mi, že namiesto toho, aby som jeho fotky zverejňovala na svojom profile (čo stále robím), by som mu mohla vytvoriť vlastné konto,“ prezradila Chloe. „Potom, keď prišiel lockdown, napadlo mi: Prečo mu nezaložiť TikTok? Tak som to urobila.“

Majiteľka je svojím psíkom posadnutá

Na sociálnych sieťach si Rodney veľmi rýchlo našiel svoj oddaný fanklub. Chloe priznala, že mnohí jej tak trochu vyčítajú, že je svojím psíkom posadnutá. Ona to vlastne aj sama priznáva, keďže ju veľmi baví sa s ním hrať a fotiť ho.

„Ale podľa mňa je neuveriteľný, je viac než pes a láska, ktorú od psa dostanete, je bezpodmienečná. Môžete povedať, že som zaujatá, ale myslím si, že celý svet si zaslúži vidieť Rodneyho a jeho krásu.“ Podľa nej je Rodney veľmi láskavý a milý psík, ktorému skrátka patrí všetka sláva sveta a pre žiaru reflektorov sa narodil. Nemôžeme nesúhlasiť!

1.

2.

3.

https://www.instagram.com/p/CEUp92JJb1a/

4.

5.

https://www.instagram.com/p/B_iXj2iJ4j4/

6.

https://www.instagram.com/p/CCtnInaJpru/

7.

8.

9.

10.

https://www.instagram.com/p/CJhE50qJtCf/

Zdroj: Profimedia


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť