Freshbox má ponuku, ktorú by si nemal nechať ujsť žiaden tréner

Vlastný jedálniček a platený kontrakt? To chceš!

Zdroj: Freshbox, EMEFKA

Si fitness tréner, inštruktor jogy, učíš box alebo akýkoľvek tanec? Skrátka sa hýbeš a máš oprávnenie učiť to aj ostatných? Ak si odpovedal na predchádzajúce otázky áno, tak si možno jeden z tých, ktorých Freshbox vo svojej výzve „Zachráň svojho trénera“ hľadá. Nejde len tak o dajakú výzvu, v hre je platený kontrakt. 

Rozhodli sa pomôcť trénerom aj ľuďom na gaučoch

Všetci možní tréneri momentálne sedia doma, rovnako ako ich klienti, a ostali tak bez zárobku. Freshbox sa preto rozhodol niekoľkým z nich pomôcť prostredníctvom svojej výzvy. Piatim rôznym trénerom poskytne platený kontrakt na vytvorenie špeciálnych tréningových videí a jedálničkov pre všetkých tých, ktorí sa rozhodli so sebou niečo urobiť.

Nejde len o pomoc trénerom. Tí sú však najpovolanejší na to, aby pomohli ľuďom v karanténe, ktorí sa možno odtrhli z reťaze, alebo sa rozhodli, že je ideálny čas začať so sebou niečo robiť. Freshbox zostavil svoje Fitboxy, v ktorých ľudia s vidinou svojho nového zdravého ja nájdu všetky potrebné suroviny, ktoré im k tomu dopomôžu.

EMEFKA

Strava nestačí, treba sa aj hýbať

Veľmi dobre však vieme, že len zdravá strava nestačí, a ak chceme byť naozaj fit, musíme k tomu pridať aj pohyb. Freshbox má momentálne na svojom youtube kanáli videá, v ktorých ti kondičný tréner Juraj Remiš ukáže, ako správne cvičiť. Podobné videá chce vytvoriť aj s finalistami svojej výzvy, ktorí získajú platený kontrakt.

Výzva, o ktorej by mal vedieť každý tréner

Ak si profesionálny tréner, a nemusíš trénovať len fitness, môže to byť joga, pilates či tanec, tak by si mal spozornieť. Pravidlá sú jednoduché.

V prvej fáze výzvy musíš pridať na svoj instagram fotku alebo video športu, ktorému sa profesionálne venuješ a trénuješ ho. Môže to byť čokoľvek. Joga, pilates, box, tanec. Prezraď niečo o sebe a nezabudni v príspevku tagnúť @freshbox.sk, aby ťa kamaráti z Freshboxu našli.

View this post on Instagram

Väčšina z nás má teraz viac času ako obvykle, no bez priateľov, trénerov, fitnes centier a ihrísk sa nám akosi nechce venovať vlastnému telu 🤷🏻‍♂️🤷🏼‍♀️ Práve teraz by sme sa však o seba mali starať ešte o kus viac. Aby naše telo namiesto starostí, zaplnili endorfíny. Ako? Pomôžeme vám! 🌪💪🏼 Spolu s trénerom Jurajom Remišom sme pre vás pripravili tréningový plán a prvé video uverejníme už dnes 🏋🏻 Výživový špecialista MUDr. Boris Bajer pre vás zase vyskladal Fitbox plný kvalitných surovín spolu s receptami, ktoré vám pomôžu odľahčiť jedálniček a cítiť sa fit 🥕🥦🍳 Fitbox v klasickej alebo vege verzii so stravovacím plánom na 5 dní pre 2 osoby si môžete objednať už dnes cez link v profile 👆🏼#freshbox #fitbox #fitsfreshboxom @borisnutrition @jrjrms

A post shared by FRESH BOX (@freshbox.sk) on

V sobotu (2. mája) vyberú zo všetkých zapojených 15 trénerov z celého Slovenska, ktorým zašlú Fitbox plný zdravých a nutrične vyvážených surovín.

Ak budeš medzi šťastnými, ktorému pristanú doma tieto škatule so zdravými surovinami, bude tvojou úlohou pripravovať z nich jedlá, ktoré budeš následne zdieľať na svojom instagrame. Pri zdieľaní jedál je potrebné označovať instagram Fitboxu, keďže ich tím si na všetkých poriadne posvieti a bude sledovať, ako sa vám darí.

Tu však výzva nekončí. Z pätnástich vybratých trénerov si po týždni sledovania vašich kulinárskych fit receptov Fitbox tím vyberie piatich, ktorým ponúkne kontrakt na natočenie tréningových videí, kde budete hlavnou hviezdou. Samozrejme, videá sa budú nahrávať spolu s Fitbox tímom, takže nebudeš musieť hľadať na povale tú starú kameru z detstva.

Ako zvýšiť šance na výhru?

• Varte, varte, varte! Pripravujte zo surovín vo Fitboxe čo najpestrejšie a najzaujímavejšie fit jedlá. Pridávajte ich na váš instagram a vždy označte Fitbox, aby videli vaše výtvory.

• Okrem jedál tím Fitboxu poteší aj to, ak uvidí, ako cvičíte alebo trénujete. Či už vo forme videí alebo fotografií. Opäť ich nezabudnite označiť.

Súťaž bude finálne ukončená 8. mája, keď spomedzi pätnástich trénerov Fitbox vyberie finálovú päťku. Bude dbať na to, aby bola oblasť trénerov rôznorodá, aby si mohli ľudia, ktorí si Fitbox objednajú, vybrať šport, ktorý im je najviac blízky. Hotové videá od trénerov budú následne sprístupnené všetkým, ktorí si Fitbox zakúpia a rozhodnú sa nakopnúť svoj nový fit život.

Vieš o niekom, kto sa profesionálne venuje nejakému športu a je zároveň aj tréner? Daj mu o tejto výzve ako dobrý kamarát vedieť. 🙂

Shutterstock

Tento obsah vznikol v spolupráci s Freshbox

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Celý život si žil v omyle: Týchto 12 "faktov" sú vlastne len mýty

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME