Fretka svetobežník. Bandita robil svojmu pánovi spoločnosť na cestách

Je to tá najscestovanejšia fretka na svete.

Zdroj: Profimedia

Cestovanie a spoznávanie nových miest je skvelý spôsob na zahnanie depresie. Niečo o tom vie aj mladý muž, o ktorom píše portál Daily Mail. Dvadsaťpäťročný Charlie Hammerton po ťažkom životnom období opustil prácu, predal svoj majetok a vyrazil do sveta.

Na cestách mu robila spoločnosť jeho verná kamarátka fretka. Malá šelma menom Bandit je tak zrejme najscestovanejšou fretkou na svete.

Profimedia

Bývalý letec britských ozbrojených síl sa vzdal svojej sľubne rozbiehajúcej sa kariéry a za peniaze z predaja majetku začal cestovať po svete. Od polárneho kruhu až po južné Taliansko, spoločne so svojím kamošom Banditom. Spolu precestovali jedenásť krajín, dvadsaťpäť miest, a to za osem mesiacov.

Charlie mal za sebou ťažké obdobie, pretože v priebehu jedného roka prišiel o svojho najlepšieho kamaráta, mamu a aj adoptívnu mamu. V snahe cítiť sa lepšie, zatúžil po pozitívnych zážitkoch, a keďže svojho domáceho miláčika Bandita nadovšetko miluje, vzal ho so sebou.

Profimedia

Charlieho cestovateľský album obsahuje mnoho záberov malej fretky, v ktorej pozadí sú svetoznáme pamiatky, od Eiffelovej veže až po Koloseum. Počas oboznamovania sa so svetovými metropolami a spoznávaní turistických atrakcií sa dvojica stihla povenovať aj charite.

Profimedia

Podarená dvojica spolu cestovala v karavane, ktorý Charlie kúpil za svoje úspory. Spoločne precestovali krajiny ako Škótsko, Holandsko, Nemecko, Švédsko, Nórsko, Francúzsko, Španielsko a Taliansko. Bývalý pilot to všetko zdokumentoval na facebookovej stránke „Adventures With The Bandit“. Po mesiaci cesty sa k nim pripojila aj jeho priateľka Chiara.

Profimedia

Charlie hovorí, že jeho fretka bola pri ňom v tých najhorších a aj najlepších časoch. „Navštívili sme niekoľko neuveriteľne malebných miest a táborili sme vedľa niektorých najznámejších miest na svete,“ uvádza mladý cestovateľ. „Bolo až neuveriteľné robiť to spolu s Banditom,“ dodáva.

Ak máš domáceho miláčika, ktorého nadovšetko ľúbiš a prežil s tebou dobré a aj zlé časy, určite Charlieho chápeš a možno sa ním necháš aj inšpirovať.

 

Profimedia
Profimedia

Zdroj: Dailymail

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Naznačil v bizarnom videu Jaro Slávik koniec kariéry?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME